Jest nam bardzo miło poinformować, że do grona firm członkowskich Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączył Hotel Kawallo**** Relaks I Event I SPA

Znakomite położenie w centrum Polski w bliskiej odległości od Płocka, Warszawy i Łodzi, komfortowe pokoje i apartamenty, rozbudowane zaplecze konferencyjne i gastronomiczne, sprawiają, że jest to idealna lokalizacja dla profesjonalnych konferencji, kongresów, targów czy eventów. Nowocześnie wyposażone sale konferencyjne umożliwiają organizację dowolnego rodzaju spotkania biznesowego. Zróżnicowane wnętrza obiektu pozwalają na organizację wydarzeń o różnorodnym charakterze, od spotkań biznesowych dla kilkunastu osób aż po eventy, w których udział może wziąć nawet kilkuset uczestników. Oranżeria o powierzchni 1000 m2 sprawia, że hotel wyróżnia się i stanowi doskonałą lokalizację dla organizacji imprez motoryzacyjnych i uroczystych gali. Dodatkowym atutem jest mieszczące się w hotelu „LasVita – SPA & Wellness” dysponujące 15 gabinetami i bardzo szeroką ofertą zabiegów, także dla grup biznesowych.

Hotel Kawallo**** Relaks I Event I SPA w Stowarzyszeniu Branży Eventowej reprezentowany będzie przez pana Damiana Marciniaka.  Jest to event manager i dyplomowany animator kultury. Absolwent Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. M. Wańkowicza,  Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat związany z mediami w charakterze wydawcy i prezentera radiowego. Z branżą eventową związany od 2014 roku na stanowiskach specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez w środowisku korporacyjnym. Od kwietnia 2018 roku pełni rolę event managera w Hotelu Kawallo. www.kawallo.pl.

Recent Posts