Poznaj Członków
SBE

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów,
przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów.
Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń. Wiemy, że event to ważne narzędzie komunikacji marketingowej – trzeba o nim pamiętać, planując strategię
marketingową każdej firmy. Chcemy przekonać o tym innych.

to firma produkcyjna i rentalowa, dostarczająca nowoczesne rozwiązania audio-wizualne na potrzeby techniki scenicznej. Ma ponad 20 lat doświadczenia. Rocznie realizuje przeszło 500 produkcji na najwyższym poziomie.

Rodzina to siła! Dowodem tego jest Melon Catering — rodzinna firma z tradycjami. Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży, co stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu i uczciwości. Można nam zaufać

Jesteśmy grupą kreatywnych pasjonatów i profesjonalistów, która od 12 lat prowadzi warsztaty.
Wierzymy, że twórcze zajęcia rozwijają kreatywność, która drzemie w każdym z nas.

W EMTG uczymy jak efektywnie organizować efektowne eventy. Prowadzimy szkolenia dla pracowników korporacji, zajmujących się wydarzeniami firmowymi i marketingiem, dla osób zatrudnionych lub szukających pracy w agencjach eventowych oraz dla partnerów eventów, takich jak hotele czy managerowie artystów.

Ze SPICE FOR SPACE zbudujesz designerską przestrzeń każdego eventu. Lepiej niż z wieloma dostawcami. Zaskakująco dla uczestników. Sprytnie dla budżetu. Bezpiecznie dla Ciebie.

Nasz kierunek działania to pokazanie, że event może pomóc w budowaniu marki. To co nas napędza, to ciągły rozwój i podążanie za innowacjami.

Namioty Strech tworzą wyjątkową atmosferę oraz zapewniają doskonałą osłonę przed chłodem lub upałem. Każda impreza z ich wykorzystaniem będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Tworząc w 2014 roku EXPO Kraków postawiliśmy na wielofunkcyjność oraz łatwość przygotowania i organizacji różnego rodzaju imprez, zawsze na najwyższym poziomie.

Droga, którą kroczyła Animatria od samego początku skupiała się na relacjach, pozytywnych relacjach. Taką drogą chcemy iść zawsze. Relacje międzyludzkie to przestrzeń życia, która w XXI w. cierpi najbardziej. Nasze życie przenosi się do sieci, a interakcja ze światem po prostu zanika.

Mariusz Kuśmierski
jest związany z branżą eventową od końca lat 90-tych ubiegłego wieku. Zajmując się organizacją imprez w największych polskich agencjach zdobył doświadczenie, które od 18 lat doskonali już samodzielnie jako Twórca wydarzeń specjalnych.

ASAP to doświadczony zespół ludzi pracujących z pasją i zaangażowaniem. Budujemy naszą markę od kilku lat, obsłużyliśmy setki klientów – zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Żaneta Berus
Prowadzi z sukcesem od 2011 roku firmę konsultingową In2Win Żaneta Berus, doradzającą w zakresie targów, eventów, kongresów, kojarzenia firm, przeprowadza audyty sprzedażowe w firmach zajmujących się organizacją imprez.

PIOTR MICHAŁ SADY
Rocznik 1979, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu- Zarządzanie zasobami Ludzkimi. Zajmuje się tematem Gelotogii i używania śmiechu jako prewencji w ochronie i poprawie zdrowia od 10 lat.

Hala Widowiskowo-Sportowa „Spodek” to perła architektury modernistycznej w Polsce oraz wyjątkowy symbol miasta, który od ponad 40 lat przyciąga fanów muzyki, sportu i rozrywki.

Renata Razmuk
Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła w 2007 roku na stanowisku attaché ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez gdzie była odpowiedzialna za wprowadzenie i koordynację polityki komunikacji wewnętrznej oraz organizację różnorodnych wydarzeń.

Digital Knowledge Space to dom produkcyjny, posiadającym 5 własnych, specjalistycznych studiów realizacji projektów cyfrowych w ramach Digital Knowledge Village w Warszawie. Optymalnie zaprojektowana przestrzeń pozwala na realizację dużych produkcji w jakości telewizyjnej.

W PKiN ma swoją siedzibę oddział Poczty, restauracja i dwa bufety. W holu mieści się pasaż handlowy, w którym swoje usługi oferują kiosk, cukiernia, sklepik spożywczy i stoiska pamiątkarskie. Oferujemy możliwość podłączenia dowolnej liczby linii telefonicznych i Internetu.

Naszą specjalnością jest wynajem mebli oraz scenografii eventowej. Proponujemy najwyższej jakości, stylowe meble na targi, spotkania biznesowe, czy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w atrakcyjnych cenach.

Nasza wypożyczalnia mebli eventowych działa od 2011 roku, cały czas prężnie się rozwija, poszukuje najlepszych, unikatowych rozwiązań i nigdy nie zwalnia tempa. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie organizacji eventów i wynajmu mebli, skupiając się na wszystkich, nawet najmniejszych szczegółach.

Stawiamy znak równości między wydarzeniem i spotkaniem. Dla nas wydarzenie to spotkanie, w którym uczestniczą ludzie. Nie istnieje wydarzenie bez obecności ludzi. Warunkiem efektywnego spotkania jest wymiana wiedzy, doświadczenia i emocji.

W MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel stworzyliśmy szeroką ofertę usług skierowanych zarówno do rynku MICE , do osób podróżujących prywatnie i służbowo, jak i do tych, którzy szukają miejsca, w którym mogliby zorganizować swoje wesele lub imprezę okolicznościową.

IMS S.A. – jesteśmy notowanym na GPW liderem rynku wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego. Od 2000r. działając w segmencie mediów i nowoczesnych technologii wykorzystujemy techniki umożliwiające skuteczne, efektywne biznesowo kreowanie nastroju i budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu sprzedaży.