CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI

PIOTR MICHAŁ SADY

Rocznik 1979, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu- Zarządzanie zasobami Ludzkimi. Zajmuje się tematem Gelotogii i używania śmiechu jako prewencji w ochronie i poprawie zdrowia od 10 lat.

ŻANETA BERUS

Prowadzi z sukcesem od 2011 roku firmę konsultingową In2Win Żaneta Berus, doradzającą w zakresie targów, eventów, kongresów, kojarzenia firm, przeprowadza audyty sprzedażowe w firmach zajmujących się organizacją imprez.

Alexandra Kunowska

Ekspert hotelowy i branży MICE. Związana z sektorem turystycznym od 20 lat. Większość czasu pracowała w hotelach sieciowych i niezależnych w Polsce i za granicą. Obecnie prowadzi własną firmę Modra Sova w branży eventowej oraz wykłada przedmioty specjalnościowe w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy, a także projektuje kursy dla hotel.school.

 

Katarzyna Gadomska

CEO Acora Events, która od 2006 roku z sukcesem kieruje firmą organizującą wydarzenia biznesowe na terenie Łodzi i całego kraju, a także poza jego granicami. Bierze udział w wielu inicjatywach oraz tworzy produkty i atrakcje często związane z użyciem nowych technologii. Odważna, kreatywna, nie boi się trudnych wyzwań i wytrwale dąży do celu. Mocno nastawiona na rozwój branży wydarzeń i wzrost świadomości wśród klientów. Kobieta sukcesu, a co za tym idzie, idealna partnerka do współpracy.

 

Grzegorz Turniak

Inspirujący mówca, mentor, networker. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK.  Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 2000 sesji networkingowych dla przeszło 150.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska. Obecnie jest partnerem spółki szkoleniowo-doradczej GrupaYak.

ANIA MROKOSIŃSKA

Organizuję eventy związane zarówno z pracą jak i rekreacją. Są to firmowe spotkania integracyjne (team building, gry miejskie i terenowe), konferencje biznesowe i naukowe, panele, pokazy, wyjazdy motywacyjne (incentive). Koordynuję wydarzenia dla osób w każdym wieku, różnych narodowości, o odmiennych doświadczeniach i preferencjach. Dbam o imprezy dla pracowników lub partnerów firm, w tym korporacji, instytucji publicznych , a także organizacji pozarządowych.
Mariusz Kuśmierski

Mariusz Kuśmierski jest związany z branżą eventową od  końca lat 90-tych ubiegłego wieku. Zajmując się organizacją imprez w największych polskich agencjach zdobył doświadczenie, które od 18 lat doskonali już samodzielnie jako Twórca wydarzeń specjalnych prowadząc własną działalność: Art & Action Mariusz Kuśmierski

Katarzyna Wierbiłowicz

KRZYSZTOF ŁOBODZIŃSKI

Konferansjer, aktor, prezenter radiowy i telewizyjny. Od kilkunastu lat związany z branżą eventową. Wykorzystuje aktywnie wiedzę zdobytą podczas studiowania psychologii i aktorstwa (przez jeden semestr także na reżyserii filmowej). Zawsze gruntownie przygotowany, przyzwyczajony do pracy pod presją, z dużą łatwością radzący sobie z improwizacją. Członek zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej, wykładowca Wydziału Zarządzania UW.