Hotel Mikołajki Resort & SPA dołącza do Stowarzyszenia Branży Eventowej

Hotel Mikołajki Resort & SPA decyzją Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączył do organizacji, zasilając grono lokalizacji. SBE poszerza szeregi zrzeszonych firm już po raz jedenasty w tym roku.

Hotel Mikołajki Resort & SPA *** to obiekt malowniczo położony w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Hotel oferuje swoim gościom 145 nowoczesnych i komfortowych pokoi, mogących pomieścić grupę do 300 osób. Obiekt dysponuje także sześcioma nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjno-bankietowymi z dostępem do światła dziennego, które mogą pomieścić łącznie do 500 osób.

Hotelowa kuchnia serwuje produkty zdrowe, nieprzetworzone, dobierane z najwyższą starannością. Obiekt posiada również własną wędzarnię, w której przygotowuje dla gości świeże ryby i wędliny. Restauracja hotelowa oferuje 172 miejsca, a po połączeniu
z salami bankietowymi może pomieścić ponad 350 osób.

Nowoczesny 2 poziomowy kompleks SPA to między innymi:
6 gabinetów zabiegowych, sala relaksacyjna, sauny (sucha, parowa oraz aromatyczna), gabinet zabiegowy VIP, gabinety manicure i pedicure, wanna z hydromasażem, sala do ćwiczeń oraz basen.

Mikołajki Resort & SPA to również niemal 5 ha terenu, na którym znajdują się: największa w tym rejonie Mazur prywatna piaszczysta plaża z miejscem do kąpieli, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów, boiska rekreacyjne, trasy do nordic walking, możliwość łowienia ryb w jeziorze, letni bar z grillem, miejsce na ognisko z ławkami oraz darmowe wi-fi.

Za sprawą Mikołajki Resort & SPA SBE po raz 11 w tym roku poszerza grono swoich członków. Od początku 2015 roku do chwili obecnej do Stowarzyszenia Branży Eventowej wstąpiły także: Rival Group, Expo Arena, Blue Cactus, Centrum Eventowe SPACE, Teatr Kamienica, Hotel Lamberton, Grupa Taneczna ATELIE, Colors of Design, IMS events oraz Hotel Warszawianka.

Recent Posts

Leave a Comment