Hotel Lamberton*** nowym członkiem SBE

Usytuowany w okolicach Warszawy trzygwiazdkowy hotel Lamberton wstąpił w poczet członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. Decyzją Zarządu SBE zasili grupę lokalizacji zrzeszonych w Stowarzyszeniu. To czwarta akcesja nowego członka w tym roku.

Hotel Lamberton*** znajduje się w miejscowości Ołtarzew, 19 km od centrum Warszawy przy głównej trasie Warszawa-Poznań (E30) w pobliżu zjazdu z autostrady A2 (węzeł Pruszków, kierunek Borzęcin). Obiekt dysponuje 102 pokojami dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych oraz ośmioma salami konferencyjnymi.

Wystrój hotelu charakteryzuje się neoklasycystycznym designem i szykiem, oferując swoim gościom jednocześnie maksimum komfortu. Wysmakowany wystrój wnętrz hotelu, przestronna, całoroczna altana grillowa z kominkiem na wieczorną integrację oraz bardzo dobra kuchnia gwarantują możliwość komfortowego przeprowadzenia eventów o różnej skali. Obiekt dysponuje także dużym terenem zielonym z boiskiem do siatkówki, gwarantując wygodne miejsce na outdoorową integrację. Dodatkowym atutem hotelu jest duży, wygodny, bezpłatny parking.

Od początku 2015 roku do chwili obecnej do Stowarzyszenia Branży Eventowej wstąpiły także: Rival Group, Expo Arena, Blue Cactus, Centrum Eventowe SPACE oraz Teatr Kamienica.

Recent Posts

Leave a Comment