Grupa WM członkiem Stowarzyszenie Branży Eventowej

Jest nam bardzo miło poinformować, że do grona członków w kategorii dostawcy Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła Grupa WM http://wmobi.pl/ .

Grupa WM to multimedialny lider na Warmii i Mazurach, wyznaczający kierunki technologiczne i biznesowe. Wydawca ponad 130-letniej „Gazety Olsztyńskiej”, która przeszła cyfrową transformację i dziś jest dostępna 24 godziny na dobę: w wydaniu papierowym, internetowym i mobilnym. Właściciel serwisów internetowych, które miesięcznie osiągają oglądalność na poziomie blisko 2 mln unikalnych użytkowników. Organizator eventów regionalnych.

Grupa WM posiada własny software house, w którym wyspecjalizowany dział programistów zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych i webowych oraz sklepów internetowych.

Firmę reprezentować będzie Jarosław Tokarczyk CEO w Grupie WM. Doświadczony strateg i wizjoner.

Jarosław zbudował i rozwija jedną z największych grup medialnych w Polsce północno-wschodniej – Grupę WM. Lider w  w kreowaniu biznesowych możliwości z wykorzystaniem niestandardowych rozwiązań, nowoczesnych mediów, Internetu i technologii mobilnych. Twórca innowacyjnych formatów eventowych, które gromadzą kilkutysięczne widownie.

 Z sukcesem dokonał transformacji tradycjonalnego wydawnictwa w nowoczesną firmę medialną z własnym software housem, wspierającym nie tylko bieżącą działalność, ale także tworzącym rozwiązania technologiczne dla klientów z Polski i Europy.

 Angażuje się też aktywnie w działalność charytatywną. Jest prezesem Fundacji „Przyszłość dla dzieci”, która miesięcznie wspiera ponad 320 potrzebujących dzieci oraz  jest członkiem zarządu Rady Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich.

Prywatnie szczęśliwy ojciec trzech synów oraz mąż Beaty – z którą rozwija Grupę WM.

Recent Posts