Estancia Group członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej przyjęło do grona członków kolejną agencję eventową: Estancia Group z Lesznowoli koło Grójca, która od ponad szesnastu lat świadczy usługi eventowe. Agencja oferuje usługi pod trzema markami: Pozytywnie i Kreatywnie, Siedzę na Palecie oraz Spływy Pilicą. Najczęściej realizowane przez Estancia Group projekty to eko eventy, konferencje, wyjazdy integracyjno – motywacyjne i eventy tematyczne.

Członkostwo Estancia Group w SBE pokazuje, że coraz więcej firm działających w obszarze MICE dostrzega i docenia zalety obecności
w organizacjach branżowych.

Stowarzyszenie Branży Eventowej to jedna z najważniejszych i najbardziej aktywnych organizacji, zrzeszających podmioty, prowadzące szeroko rozumianą działalność eventową. Naszą siłą są nasi członkowie – firmy oraz osoby. Cieszymy się, że kolejna agencja znalazła się w gronie profesjonalnych, kreatywnych i zachowujących wysokie standardy podmiotów” – mówi Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE.  

Estancia Group tworzą event managerowie, współpracujący z doświadczonymi instruktorami i animatorami. Ostatnie trzy lata to ponad 100 projektów dla klientów z różnorodnych branż, m.in. finansowej, medialnej, kosmetycznej, telekomunikacyjnej, czy FMCG. Każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju, a Estancia Group zajmuje się kompleksowym przygotowaniem – począwszy od konceptu kreatywnego, a na najbardziej nietypowej realizacji skończywszy.

Kochamy eventy, kochamy ludzi, więc w ramach przystąpienia do SBE liczymy na kontakty z innymi specjalistami z naszej branży. Na pewno możliwość przedyskutowania różnych kwestii, poradzenia się nieco bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów jest dla ważna. Będziemy się także mocno angażować w projekty branżowe SBE” – mówi Karolina Turska – Fiszlak z Estancia Group.

Recent Posts

Leave a Comment