“Czy sezon się otworzył, czy to początek powrotu spotkań na żywo , jaką ten sezon ma specyfikę?”  Mateusz Macyszyn (General Manager Fabryka Wydarzeń)

W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: “Czy sezon się otworzył, czy to początek powrotu spotkań na żywo , jaką ten sezon ma specyfikę?”  Mateusz Macyszyn (General Manager Fabryka Wydarzeń) pisze:

Od kwietnia 2021 widać wyraźny progres w eventach, duże zainteresowanie klientów współpracą, a przede wszystkim otwartość na realizacje projektów. Branża odżyła i nabrała rozpędu. Największym wyzwaniem obecnie jest krótki czas na przygotowania i wzmożona ilość projektów. To efekt uboczny obecnej sytuacji pandemicznej. Przez brak decyzji rządowych oraz głosy medialne o zbliżającej się czwartej fali, klienci trzymają nas z podpisaniem końcowej umowy do ostatniej chwili, co powoduje niepotrzebne napięcie dla organizatorów. Pracujemy nad rozwiązaniami prawnymi, aby zmienić to w przyszłości i zyskać więcej swobody.

Recent Posts