REAKTYWACJA BRANŻY EVENTOWEJ CZYLI EVENT 2.0 – ANETA PACZKOWSKA (CEO ENTERTAINMENT GROUP)

REAKTYWACJA BRANŻY EVENTOWEJ CZYLI EVENT 2.0 – ANETA PACZKOWSKA (CEO ENTERTAINMENT GROUP)

W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: Reaktywacji branży eventowej czyli Event 2.0. Aneta Paczkowska (CEO ENTERTAINMENT GROUP)  pisze:

Wydawałoby się, że jak większość osób zostanie zaszczepiona, to z dnia na dzień nasze życie wróci do normy.

Ale wiadomo, że tak się nie stanie zarówno w życiu codziennym jak i w naszej branży.

Do tej pory, gdy realizowaliśmy wydarzenia, szczególnie latem, naszym największym zmartwieniem była pogoda, więc zawsze musiał być plan B.

Teraz przygotowując ofertę, musimy mieć kilka scenariuszy, na częściowy lub całkowity lock down. I z taką perspektywa musimy się zmierzyć w najbliższych miesiącach, a może latach.

Musimy być przegotowani na to, że w każdej chwili mogą wejść nowe obostrzenia, a wydarzenie musi się odbyć. Zatem długo nie rozstaniemy się z maseczkami, dezynfekcja czy też testami na COVID, przed wejściem na imprezę.

Zauważam też tendencję do tego, że budżety przeznaczane na eventy, zostały przesunięte na inne działania promocyjnie, które stają się nowymi kompetencjami agencji eventowych.

 

Nie będę oryginalna, gdy powiem, że nawet jak pandemia się skończy to mimo wszytko ilość podróży znacznie się zmniejszy. Wierze natomiast, że na nowo rozkwitnie życie artystyczne, imprezy, festiwale i koncerty, bo nic nie zastąpi wspólnego celebrowania na żywo.