Marta Chmielewska- Członkiem Honorowym SBE

Marta Chmielewska- Członkiem Honorowym SBE

2 lutego podczas walnego zebrania reprezentanci firm członkowskich SBE jednogłośnie przegłosowali wyróżnienie osób, które miały największy wpływ na rozwój Instytucji. Nadane zostały  tytuły członków honorowych Zgromadzenie wyróżniło swoich obecnych i byłych Członków Zarządów za wieloletnie wsparcie, poświęcenie , pomoc i budowanie marki SBE.

Jedną z najbardziej uznanych dla branży osób została Marta Chmielewska, która pełniła  funkcję prezesa  IV i V kadencji. W ciągu 6 lat branża eventowa była świadkiem rosnącego zainteresowania SBE. Powstały nowe inicjatywy i udoskonalone zostały  wcześniejsze projekty. W tym okresie SBE jasno zaznaczyło swoje miejsce w tworzeniu standardów etyki branżowej, wzmocniło swoją pozycję w dialogu z administracją publiczną oraz miało wpływ na podwyższenie kompetencji i edukacji branży przez organizację regularnych inicjatyw szkoleniowych.

Na naszej stronie internetowej możesz przeczytać, czym dziś zajmuje się Marta oraz jak odnalazła się w swoim zawodowym życiu: https://sbe.org.pl/czlonkowie-honorowi-bio/

Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów zawodowych