Drossos Drossos gościem 6. Edycji Event Biznes

Drossos Drossos gościem 6. Edycji Event Biznes

Jesienna konferencja Event Biznes już na stałe wpisała się w kalendarz wielu event plannerów i specjalistów z działów eventów, PR i HR. W tym roku przedstawiciele przemysłu spotkań zgromadzą się 13 listopada 2019 roku by wysłuchać sześciu prelekcji zagranicznych gości i wziąć udział w szkoleniach oraz warsztatach z zakresu organizacji wydarzeń.

Gospodarze Event Biznes, by sprostać wymaganiom branży zaprosili najbardziej wpływowe osoby – ekspertów branży MICE.

Wśród cieszących się największym zainteresowaniem gości jest Drossos Drossos z Grecji. Niezależny konsultant i trener ds. aktywizacji globalnego marketingu. Drossoss poruszy temat „W jaki sposób globalne marki wykorzystują doświadczenia marketingowe do budowania relacji ze swoimi klientami na przykładzie Coke, Japan Tobacco, L’Oreal, Shell”

Gość konferencji swoje 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy na różnych stanowiskach handlowych i marketingowych w ww. firmach.

Ostatnio w ramach pracy na rzecz Coke był Brand Experience & Content Director dla Central Business and Central European Unit (obsługiwał 27 rynków).
Obecnie jest niezależnym konsultantem i trenerem ds. Aktywizacji Global Experiential.

Drossos uzyskał podwójny stopień naukowy na francuskich i brytyjskich uniwersytetach. Otrzymał tytuł MBA w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, a także uzyskał doktorat na US Institution.

Mówi w trzech językach: francuskim, angielskim i greckim. Ma praktyczną znajomość również włoskiego i niemieckiego.
Podczas konferencji Event Biznes językiem wykładowym będzie język angielski. Dla osób, które chcą skorzystać z tłumaczenia organizatorzy zapewnili tłumaczenie symultaniczne. Jest to możliwe dzięki współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Tłumaczy Konferencyjnych.

Cały program dostępny jest na stronie : https://sbe.org.pl/vi-edycja-event-biznes/

Bilety na konferencję oraz szkolenia można kupić na stronie: https://evenea.pl/event/vieventbiznes/

Pytania na temat wydarzenia oraz możliwości wykupienia stoisk prosimy kierować: info@sbe.org.pl