Dołącz do akcji “Pomagam Bardziej” i pomóż nam wygrać koszulkę projektu Roberta Kupisza!

Dołącz do akcji “Pomagam Bardziej” i pomóż nam wygrać koszulkę projektu Roberta Kupisza!

Ruszyła akcja „Pomagam Bardziej”, co roku towarzysząca biegowi Poland Business Run. Skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby dodatkowo pomóc osobom z niepełnosprawnością ruchową i po amputacjach. Na najbardziej zaangażowane drużyny czekają Żółte Koszulki Lidera, co roku projektowane przez innego polskiego projektanta. Tym razem jest to Robert Kupisz. 

W ramach inicjatywy zachęcamy do wpłacania dowolnej kwoty na charytatywne wsparcie poprzez drużyny biegowe zapisane na bieg Poland Business Run 2019. Każda złotówka trafi bezpośrednio do beneficjentów sztafety, a na drużynę, która zachęci do wpłat najwięcej osób czekają nagrody! 

Jak to działa?

Zadaniem zespołu zarejestrowanego w Poland Business Run jest zbiórka środków i zachęcanie swoich znajomych z pracy, rodziny i przyjaciół do wpłacania darowizn na rzecz osób po amputacjach. W akcji „Pomagam bardziej” mogą wziąć udział wszyscy, którym nie jest obojętny los beneficjentów biegu – wystarczy wejść na stronę http://www.polandbusinessrun.pl/pl/pbr/warszawa/team/24086

za pośrednictwem, której chcemy dokonać wpłaty. Reprezentacja, która zbierze najwięcej funduszy, otrzyma Żółtą Koszulkę Lidera, zaprojektowaną specjalnie na tę okazję przez polskiego projektanta mody.