Adventure Warsaw nową firmą członkowską Stowarzyszenia Branży Eventowej

Adventure Warsaw nową firmą członkowską Stowarzyszenia Branży Eventowej

Jest nam bardzo miło poinformować, że do grona firm członkowskich w kategorii agencji eventowych dołączyło Adventure Warsaw.

Od 2009 roku firma oferuje swoim gościom nietypowe podejście do zwiedzania Warszawy. Organizują wycieczki zabytkowymi Nysami 522 oraz Ogórkami zarówno po nieznanych zaułkach miasta jak i tradycyjnych szlakach. Przewodnicy pasjonaci, lokalne smaczki miasta i oryginalne programy wycieczek spowodowały, że oferta firmy stała się jedną z głównych atrakcji Warszawy. Polecana m.in. przez The Guardian, BBC, Euronews, TVN, Polskie Radio, Wprost, Gazetę Wyborczą i wiele innych. W 2014 roku Adventure Warsaw założyło pierwsze w Warszawie Muzeum Życia w PRL. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy stała się organizacja eventów miejskich, co zostało docenione przez nominację do nagrody branży eventowej MP Power Awards w 2016 i 2017 roku w kategorii teambuilding /outdoor. W ramach projektu City Adventure firma oferuje gry miejskiej w każdym mieście Polski. W ofercie znajdują się tradycyjne scenariusze z postaciami na mieście, gry na Ipadach oraz eventy wewnątrz obiektów.

 

W stowarzyszeniu firmę Adventure Warsaw reprezentuje jej właściciel  Rafał Patla, który w 2009 roku kupił zabytkową Nyskę i zaczął pokazywać turystom Warszawę po za utartym szlakiem. Stworzył produkt pod nazwą „Warszawska Przygoda”, który szybko stał się nr 1 atrakcją w Warszawie wg portalu Trip Advisor. W 2014 roku założył pierwsze, prywatne muzeum Czar PRL, które z czasem rozwinęło się i przeniosło na Plac Konstytucji pod nazwą Muzeum Życia w PRL. O wycieczkach Rafała pisały liczne media m.in. The Guardian, BBC, Euronews… Od lat z pasją realizuje gry miejskie w Warszawie i 10 innych miastach.

Życzymy firmie i całemu zespołowi wiele sukcesów oraz samych pozytywnych kontaktów i relacji z członkami SBE.