Nowy Dyrektor zarządzający w SBE

Nowy Dyrektor zarządzający w SBE

Z przyjemnością informujemy, że zespół Stowarzyszenia Branży Eventowej powiększył się o nową dyrektor zarządzającą. Jest nią Dagmara Chmielewska, ekspert i doradca w dziedzinie eventu i Public Relation z 20letnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Jej eventowe pasje to głównie promocja Polski na arenie międzynarodowej.
Za flagowy projekt, którym jest Szachownica Lotnicza symbolem przyjaźni polsko- brytyjskiej otrzymała podziękowania od królowej Anglii Elżbiety II.

Za swoją działalność uhonorowana została tytułem Człowieka Sukcesu Warmii i Mazur 2016 roku przyznany przez magazyn „Osobowości i Sukcesy” .

Przez 8 lat prowadziła w Londynie Hurricane of Hearts i zarządzała 300osobowym zespołem organizując najgłośniejsze Polonijne projekty (koncerty, seminaria, akcje społeczno- charytatywne, bale i akcje sportowe) .

O eventach opowiadała na Uniwersytecie w Oksfordzie, Uniwersytecie Greenwich, Imperial College London oraz University City London.

Współpracowała z Wembley Stadium, Football Association, Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Polskim Komitetem Olimpijskim, Centrum Stosunków Międzynarodowych.

Jej autorskie akcje głośno komentowane były w BBC, ITV, The Daily Mail, Metro i we wszystkich mediach w Polsce.

Dagmara Chmielewska jest pasjonatką psychologii i definicji eventu. Swoją wiedzą chętnie wspierać będzie również Państwa licząc na to, że i Wy wymienicie się swoim doświadczeniem zawodowym.

Kontakt: dagmara.chmielewska@sbe.org.pl lub tel: 508 458 871.