Evenea wstępuje do Stowarzyszenia Branży Eventowej

Evenea wstępuje do Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej ma nowego członka. Nowy Zarząd SBE zdecydował o przyjęciu do Stowarzyszenia firmy Evenea. Evenea to dedykowana organizatorom eventów internetowa platforma wspomagająca zarządzanie wydarzeniami.

Stowarzyszenie Branży Eventowej konsekwentnie powiększa grono członków w obrębie wszystkich swoich trzech filarów – agencji eventowych, podwykonawców i lokalizacji. W sierpniu do grona firm zrzeszonych w SBE dołączyły trzy podmioty, teraz w szeregi członków wkracza Evenea, a kolejni kandydaci czekają na decyzję. Cieszy nas bardzo fakt, że firmy reprezentujące branżę eventową we wszystkich jej segmentach, decydują się na współpracę i wspólne działania zmierzające do profesjonalizacji branży i budowania jej najwyższych standardów – powiedziała Marta Dunin-Michałowska, nowa Prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Firma Evenea została przyjęta w szeregi członków SBE decyzją Zarządu organizacji. Każda firma kandydująca do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej poddawana jest weryfikacji według nowych, przyjętych w marcu 2014 r. kryteriów. Modyfikacja zasad ubiegania się o przynależność do Stowarzyszenia była jednym z elementów wdrożonej w pierwszym kwartale br. nowej strategii i wynikała z chęci podniesienia wiarygodności firm członkowskich oraz podkreślenia wysokiej jakości świadczonych przez nie usług.

Evenea to internetowa platforma dla organizatorów eventów, wspierająca zarządzanie wydarzeniami poprzez udostępnienie narzędzi m.in. do rejestracji uczestników, przedsprzedaży biletów, wielokanałowej dystrybucji biletów, nawiązywania i utrzymywania kontaktów z uczestnikami czy weryfikacji zaproszeń i biletów przed wejściem na wydarzenie. Evenea umożliwia uczestnikom wydarzenia łatwy zakup biletów, szybką rejestrację oraz potwierdzenie swojej obecności na eventach. Serwis działa od 4 lat i pomógł w dystrybucji ponad 260 000 biletów i zaproszeń.