Wersal catering

Firma jest obecna na rynku od 2008 roku. Od początku najważniejsi są dla nich ludzie. Ich kwalifikacje, doświadczenie, ambicje i zaangażowanie. To właśnie ludzie tworzą największy kapitał firmy. Dbają o wysoki poziom oferowanych usług. Starannie wybierają najlepsze składniki i produkty. Kuchnię klasyczną wzbogacają najnowszymi trendami kulinarnymi. Znani jako Papaja Catering&Events postanowili podkreślić swój rozwój i wejście na nowy poziom. Od 2 lat rozwijają się pod nową marką – Wersal Catering. Mają nadzieję, że stanie się ona synonimem znakomitej jakości, prestiżu i wyjątkowych doznań kulinarnych.

Utrzymywanie najlepszych relacji z naszymi Klientami i partnerami to podstawa ich działania, która odgrywa kluczową rolę w tworzeniu marki. Kierując się potrzebami swoich Klientów pomagają im skoncentrować uwagę na swojej działalności przejmując obowiązki związane z organizacją wszelkich przyjęć, imprez, eventów. Gala, bankiet czy koktajl biznesowy wymagają perfekcyjnej realizacji. Wersal Catering pomaga w dopasowaniu wszystkich elementów, by podkreślić wyjątkowy, niepowtarzalny charakter każdego spotkania.

Magda Siry

Z branżą MICE związana od ponad 8 lat. Od ponad 2 lat współtworzy Wersal Catering dzięki czemu utwierdziła się w przekonaniu, że praca to jej największa pasja. Pozytywna i energiczna, zawsze z uśmiechem dąży do celu angażując w to cały zespół. Najważniejsi są dla niej ludzie, relacje jakie z nimi nawiązuje.

Prywatnie pasjonatka sportu, zakochana w książkach.

Recommended Posts