FSWO

Od 10 lat zajmujemy się organizacją eventów biznesowych. Swoją uwagę skupiamy w 3 obszarach – marketingu, sprzedaży i HR. Niekonwencjonalny sposób dotarcia do wyznaczonego celu, który nie tylko kreuje sprzedaż, ale także wzmacnia wizerunek marki w oczach Klientów, Twoich pracowników i otoczenia biznesowego.

FSWO proponuje rozwiązania, dzięki którym nie tylko przekażesz ważne informacje ale również zmotywujesz pracowników do dalszej efektywnej pracy, zintegrujesz zespół, przeprowadzisz szkolenia i zrealizujesz założenia employer brandingu. Co więcej, zwiększysz sprzedaż i osiągniesz założone cele marketingowe. Wykorzystaj event w swojej długofalowej strategii biznesowej.

Zapewniamy kompleksową obsługę wydarzeń, zarówno pod kątem artystycznym, multimedialnym, technicznym, logistycznym, jak i marketingowym. Tworzymy aplikacje angażujące użytkowników Twoich wydarzeń. Projektujemy materiały graficzne i wydruki. Wszystko to spójnie z koncepcją wydarzenia i brand bookiem marki.

Przygotowujemy ponad 300 eventów rocznie. Nasze dotychczasowe realizacje wyróżniały się nowoczesnymi i niezapomnianymi atrakcjami. Łączymy narzędzia marketingowe z najnowszymi trendami, za co doceniają nas nie tylko nasi Partnerzy, ale co ważniejsze ich pracownicy i Klienci. Lubimy wyzwania i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.fswo.pl

Recent Posts