Aktualności - Maj/Czerwiec/2024

KONFERENCJA EVENT BIZNES - REJESTRACJA OTWARTA

Eventex ogłosił zwycięzców 14. edycji Eventex Awards - wiodących na świecie nagród w dziedzinie eventów i marketingu doświadczeń. To kolejna rekordowa edycja, do której zgłoszono rekordową liczbę 1207 projektów z 62 krajów i 6 kontynentów. Silna polska reprezentacja plasuje się w ścisłej czołówce 🔝nagrodzonych projektów z 45 nagrodami w tym roku!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że jednym ze zwycięzców jest nasza firma członkowska Colors of Design, która w tym roku zgarnęła aż 2 złote nagrody! 🏆🏆 Jesteśmy dumni mając w swoich szeregach firmy świadczące usługi na najwyższym światowym poziomie! 💪💪Wszystkim zwycięzcom ogromnie gratulujemy! 👏

#colorsofdesign #eventex #winners

 

10. lat Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego
EXPO Kraków

W maju br. mija 10 lat od otwarcia Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków – najnowocześniejszego w regionie, wielofunkcyjnego obiektu, który dzięki szerokiej ofercie targów, kongresów, konferencji i eventów, stał się kluczowym punktem na biznesowej i kulturalnej mapie Europy – rocznie goszcząc ponad 100 tysięcy osób z różnych części świata.

W ciągu 10 lat rozbudowało się portfolio Targów w Krakowie. Oprócz flagowych wydarzeń tj. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®, Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, pojawiły się nowe imprezy tj. Targi Łowiectwa HUNT EXPO czy wydarzenie dla architektów wnętrz - International Architecture Fair. W EXPO Kraków odbywa się również cykl imprez dedykowanych szeroko pojętej branży przemysłowej m.in. Międzynarodowe Targi Materiałów i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS®, Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE, Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® czy Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, na które przyjeżdżają klienci nie tylko z największych europejskich krajów, ale także z takich państw jak: USA, ZEA, Japonia, Korea Południowa czy Chiny. Targi w Krakowie z powodzeniem organizują również imprezy fanowskie. Przykładem mogą być Festiwal i Targi Gier Planszowych BookGame lub impreza dla miłośników motoryzacji TUNING SHOW EXPO.

Obecnie w kalendarzu EXPO Kraków oprócz imprez organizowanych przez Targi w Krakowie można znaleźć liczne wydarzenia zewnętrznych organizatorów, tj. Tattoofest, Targi Rzeczy Ładnych, Magnificon, WaysConf, Evertq Expo, CSR i ESG, Confidacne, Kongres i Targi LNE i wiele innych.

EXPO Kraków sprawiło, że Targi w Krakowie oprócz działalności targowej i wynajmu obiektu, mogły rozwinąć swój trzeci filar – organizację międzynarodowych kongresów, konferencji i sympozjów dla zewnętrznych podmiotów. O wysokim poziomie prowadzonych działań niejednokrotnie przekonały się współpracujące z firmą wyższe uczelnie, stowarzyszenia naukowe i branżowe oraz firmy z Polski i zagranicy, chociażby podczas takich wydarzeń, jak XXII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, EWMA European Wound Management Association czy Routes Europe.

 

V Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorcy w Zabrzu oraz towarzyszącą mu konferencję, która odbędzie się w dniach 3-4 czerwca w Hotelu Diament ul. 3 Maja 122A, 41-800 Zabrze. Będziemy wspólnie diagnozować aktualną sytuację polskiego sektora MŚP, zastanawiać się nad tym, co czeka naszą gospodarkę na początku trzeciej dekady polskiej obecności w UE, szukać odpowiedzi na pytania, czy podatek dochodowy ma sens, czy dyrektywa budynkowa doprowadzi do kryzysu branżę budowlaną oraz czy ekspansja poza Europę jest receptą polskich firm na kryzys. Całość zwieńczy uroczysta Gala, na której odznaczeni zostaną przedsiębiorcy Odznaką Honorową za „Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP” oraz zostaną wręczone przez Rzecznika MŚP Adama Abramowicza dla zasłużonych „Filary Polskiej Przedsiębiorczości”.

 

Link do rejestracji: https://rzecznikmsp.gov.pl/rejestracja-na-v-dzien-przedsiebiorcy/

 

Szczegółowa agenda: https://rzecznikmsp.gov.pl/v-ogolnopolski-dzien-przedsiebiorcy-w-katowicach/

 

Pozdrawiamy serdecznie,

 

Biuro Prasowe Rzecznika MŚP.

 

Instagram_logo

Biuro czynne: poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
E-mail: info@sbe.org.pl
Adres: ul.Mineralna 20, 02-274 Warszawa