Stowarzyszenie branży eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń. Wiemy, że event to ważne narzędzie komunikacji marketingowej – trzeba o nim pamiętać, planując strategię marketingową każdej firmy. Chcemy przekonać o tym innych.

Konferencja Event Biznes Nowe Horyzonty Powraca!

28 października 2024 - Arche Hotel Krakowska

Konferencja Event Biznes, organizowana od 2014 roku, wraca po przerwie w nowej, odświeżonej formule pod tytułem Nowe Horyzonty.

ZAREJESTRUJ SIĘ I SKORZYSTAJ Z OFERTY EARLY BIRD

Dołącz do stowarzyszenia branży eventowej

Dlaczego warto?

Członkowie SBE wygenerowali między sobą 15 milionów obrotu Wspieramy swoich członków, a oni wspierają siebie nawzajem Nasze Stowarzyszanie to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń Promujemy naszych Członków w mediach i organizacjach branżowych

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ

Członkowie

Kodeks etyki

Na naszych oczach dojrzewa i krystalizuje się branża eventowa. To dobry moment, aby zacząć rozmowy na temat wzajemnych biznesowych relacji i ich jakości. Siły zostały podzielone między duże i małe, drogie i tanie firmy – spośród nich wyłonili się kompetentni partnerzy. Rynek eventowy dojrzał, dlatego teraz naszą misją jest zdefiniowanie tego, jak powinniśmy się względem siebie zachowywać w skrystalizowanej branży MICE”

ZOBACZ

Kontakt

Żaneta Berus

Prezes Zarządu/President of the Board
e-mail: zaneta.berus@sbe.org.pl

Instagram_logo

Biuro czynne: poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
E-mail: info@sbe.org.pl
Adres: Nowy Świat 33 lok. 13, 00-029 Warszawa
NIP: 527-264-70-66 KRS: 0000373990