Znamy nominowanych do tytułu Supplier of the Year – PROCON Awards 2018

Zakończył się I etap konkursu PROCON Awards, w którym udział wzięły 32 firmy. Kapituła konkursu wyłoniła firmy nominowane do nagrody Dostawca Roku w trzech kategoriach.

We wszystkich kategoriach, podstawowymi kryteriami oceny były: wizja i strategia rozwoju firmy oraz konsekwentna realizacja celów, wyniki finansowe świadczące o stabilnym wzroście w dłuższym okresie, a także działania mające na celu rozwój lokalnej społeczności oraz aktywne współuczestniczenie w jej życiu.

W skład kapituły wchodzili: dr Mirosław Antonowicz (Członek Zarządu PKP, Adiunkt na ALK), Andrzej Zawistowski (Członek Zarządu PSML), Mateusz Borowiecki (Prezes Zarządu, OptiBuy), Marta Macke (Managing Partner, Shortlist Consulting) oraz Magdalena Galińska Ekspert ds. Zakupów Indirect).

W pierwszej kategorii konkursowej – Logistics – uwzględniając dodatkowo aktywne współuczestnictwo w środowisku branżowym, nominowane zostały:

– Raben Logistics Polska sp. z o.o.
– Mostva Sp. z o.o.
– Prime Cargo Sp. z o.o.
– Kuhne + Nagel Sp. z o.o.
– TSLOGISTICS

W kategorii IT, dodatkowym kryterium był poziom innowacyjności zgłoszonych firm. Kapituła wybrała 5 firm, które przechodzą do II etapu konkursu:

– BrainSHARE IT Sp. z o.o.
– YetiFroce Sp. z o.o.
– Sevenet S. A.
– Axence Sp. z o.o. sp.k.
– Voicetel Communications S.A.

Trzecia kategoria – Creative Services, jako kryterium, uwzględniała dodatkowo – podejmowanie twórczych i nowatorskich działań prowadzących do lepszego pozycjonowania firmy wobec konkurencji. W tej kategorii nominowano:

– Walk Events Sp. z o.o.
– Endorfina Events Sp. z o.o.
– FSWO Sp. z o.o.
– Master Brand Sp. z o.o.
– Allegro Sp. z o.o. Sp. k.
– MEA Group Sp. z o.o.

Gratulujemy wszystkim nominowanym firmom!

To jednak nie koniec zmagań w drodze po tytuł Dostawcy Roku. Do 30 września, uczestnicy II etapu, muszą dostarczyć organizatorowi dane kontaktowe do co najmniej 5 swoich klientów, którzy z kolei wystawiać będą opinie o współpracy z… nominowanymi.

Zwycięzców konkursu PROCON Awards 2018, poznamy podczas gali wręczenia nagród w ramach największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK 2018 – 22 października.

 

Recent Posts