ZARZĄD

Dagmara Chmielewska

Prezes Zarządu

Dyrektor zarządzająca SBE, dyrektor programowy Studium Event Management, ekspert i doradca w dziedzinie eventu i Public Relation z wieloletnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jej eventowe pasje to głównie promocja Polski na arenie międzynarodowej. Za flagowy projekt, którym jest Szachownica Lotnicza symbolem przyjaźni polsko- brytyjskiej otrzymała podziękowania od królowej Anglii Elżbiety II.  Za swoją działalność uhonorowana została tytułem Człowieka Sukcesu Warmii i Mazur 2016 roku przyznany przez magazyn “Osobowości i Sukcesy”.  Przez 8 lat prowadziła w Londynie Hurricane of Hearts i zarządzała 300osobowym zespołem organizując najgłośniejsze polonijne projekty (koncerty, seminaria, akcje społeczno- charytatywne, bale i akcje sportowe) . O eventach opowiadała na Uniwersytecie w Oksfordzie, Uniwersytecie Greenwich, Imperial College London oraz University City London.  Współpracowała z Wembley Stadium, Football Association, Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Polskim Komitetem Olimpijskim, Centrum Stosunków Międzynarodowych.  Jej autorskie akcje głośno komentowane były w BBC, ITV, The Daily Mail, Metro i we wszystkich mediach w Polsce.  Członek jury międzynarodowych konkursów branżowych BEA World Festival, Baltic- Nordic Event Award, Evento Award, Forum Branży Eventowej 2017.

Emilia Melon- Olchowicz

Członek Zarządu

Od ponad 20 lat w branży cateringowej, jest osobą współodpowiedzialną za sukces firmy Melon Catering, ktora od wielu lat konsekwentnie realizuje strategię rozwoju. To dzięki Emilii każda oferta jest dopracowana w najdrobniejszym szczególe. To jej energia pozwala na to, by zespółl był w stanie organizować ogromne przedsięwzięcia, często w tym samym czasie, nie tracąc na jakości. Działania (Emilii) udowodniły i każdego dnia przypominają, że trzeba poznawać potrzeby klienta i na nie odpowiadać, że to smak i estetyka definiuje potrawy, nowe rozwiązania technologiczne ułatwiają pracę zespołowi. Rezultat takich działań to wysoka jakość, innowacyjne podejście do eventów oraz imponujący rozwój. Pasjonatka podróży i sztuki kulinarnej. Prywatnie mama dwóch córek Marty i Leny.

Katarzyna Gadomska

Członek Zarządu

CEO Acora Events, która od 2006 roku z sukcesem kieruje firmą organizującą wydarzenia biznesowe na terenie Łodzi i całego kraju, a także poza jego granicami. Bierze udział w wielu inicjatywach oraz tworzy produkty i atrakcje często związane z użyciem nowych technologii. Odważna, kreatywna, nie boi się trudnych wyzwań i wytrwale dąży do celu. Mocno nastawiona na rozwój branży wydarzeń i wzrost świadomości wśród klientów. Kobieta sukcesu, a co za tym idzie, idealna partnerka do współpracy.

katarzyna.gadomska@sbe.org.pl

Grzegorz Łopata

Członek Zarządu

Związany z branża poligrafii od 2013 roku – początkowo jako account manager w agencji reklamowej, aż w końcu obejmując stanowisko CEO. W 2016 roku na bazie doświadczeń z agencji powstał koncept drukarni ASAP – drukarni która specyfikację pracy dla klientów z branży Eventowej i konferencyjnej rozumie bez słów. Promuje koncepcję komplementarności usług dla klienta, dzięki czemu może się on skupić na tym co dla niego jest najważniejsze – realizacji wydarzenia na najwyższym możliwym poziomie.

grzegorz.lopata@sbe.org.pl

KOMISJA AUDYTOWA

POPRZEDNIE ZARZĄDY SBE

I Zarząd i II Zarząd

Andrzej Bagniuk- Prezes Zarządu

Seweryn Jakubiec- Wiceprezes Zarządu

Adam Zagajewski- Wiceprezes Zarządu

Anna Gajewska- Członek Zarządu

Olga Krzemińska- Członek Zarządu

III Zarząd

Andrzej Bagniuk – Prezes SBE

Adam Zagajewski- Wiceprezes zarządu ds. rozwoju

Marta Dunin-Michałowska – Wiceprezes ds. komunikacji

Olga Krzemińska-Zasadzka – Członek zarządu ds. eventów

Anna Nowakowska – Członek zarządu ds. edukacji

IV Zarząd

Marta Chmielewska- Prezes Zarządu

Anna Nowakowska- Członek Zarządu

Olga Krzemińska- Zasadzka- Wiceprezes Zarządu

Żaneta Berus- Członek Zarządu

V Zarząd

Marta Chmielewska- Prezes Zarządu

Żaneta Berus- Członek Zarządu

Renata Razmuk- Członek Zarządu

Dyrektor Zarządzające mające duży wpływ na SBE:

Magdalena Jabłońska

Dorota Zdanowska