Wspólne działanie we wspólnym celu czy finał akcji Mikołajkowej

Gdyby skala radości była mierzalna, w tym dniu jej miara rozgrzałaby się do czerwoności ! Tak wyglądał finał trzy-tygodniowej Akcji Mikołajkowej dla Dzieci z Domów Dziecka zorganizowanej przez ICP Group wspólnie z klientami oraz partnerami z branży eventowej. Patronat nad akcją objęło z radością SBE

Informacja prasowa :

W niedzielę 18 grudnia 2011 roku w Warszawie odbyła się impreza świąteczna dla wychowanków z 3 domów dziecka Radomia i Siedlec.

Angażowanie się w działania charytatywne jest elementem strategii wielu organizacji, jednak wspólne działanie kilkudziesięciu firm, które ze sobą na co dzień konkurują, w imię jednego szczytnego celu to ogromna wartość, kapitał nie do przecenienia. To pozytywna energia, która „zaraża” i wytycza kierunek działania dla odpowiedzialnego biznesu.

Prezenty zostały ufundowane przez ICP Group oraz dodatkowo pozyskane w ramach zainicjowanych przez firmę aktywności poprzedzających event. Szczególne podziękowania należą się Stowarzyszeniu Branży Eventowej, które przeprowadziło akcję zbiórkową na swoim wigilijnym spotkaniu. Firmy z branży MICE zebrały wśród swoich pracowników prezenty, spełniając dziecięce marzenia zapisane w listach do Św.Mikołaja. Dodatkowo udało się pozyska

odzież, zabawki oraz artykuły niezbędne dzieciom w ich codziennym życiu. Ponadto do tej szczytnej idei przekonaliśmy duże międzynarodowe korporacje, które w ramach swoich struktur zorganizowały wewnętrzne zbiórki prezentów (m.in. Scania Polska SA oraz Bayer Sp. z o.o.).

W ramach niedzielnego spotkania dzieci miały unikalną okazję wziąć udział w animacjach i zabawach, zajrzeć do Telewizji Polsat, odwiedzić Centrum Nauki Kopernik czy potańczyć w Bar-Busie (jeżdżąca dyskoteka). Spotkanie ze Świętym Mikołajem dla wychowanków domów dziecka było okazją na zrealizowanie ich marzeń.

Możliwość inicjowania i angażowania się w akcje charytatywne jest dla naszej firmy bardzo ważna – mówi Krzysztof Michniewicz, Prezes Zarządu ICP Group SA – Cieszę się, że angażują się nie tylko nasi pracownicy, ale też klienci i partnerzy. Za okazane wsparcie serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że imprezy dla dzieci organizowane w okolicach Świąt Bożego Narodzenia na stałe wpiszą się w kalendarz naszych działań społecznych. To ważny element strategii odpowiedzialnego biznesu, którą staramy się realizować.

GALERIA ZDJĘĆ dostępna jest na naszym profilu na Facebooku : TU

Za pomoc w organizacji eventu szczególnie pragniemy podziękować firmom:

BarBus, Latawiec Partner Event & Training, Ośrodek Umiejętności Komunikacyjnych Linia, RSVP Catering, Telewizja Polsat Sp. z o.o..

Za pomoc w zbiórce darów z Listu do Świętego Mikołaja szczególne podziękowania dla: Astellas Pharma Sp. Z o.o, Bad Humsters, Bayer Sp. z o.o., Boeringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o., Budda Bag, Business Travel and Entertainment Incentive & Events, Carslon Wagonlit Travel, Centrum Konferencyjno – Bankietowe Rozłogi, Confetti Art, Craft foods Polska SA, Design4Rent Sp. z o.o., Don’t Worry, Dr. Haushka, Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla Sp. z o.o., EsoundMedia.pl, EventMapa.pl, Evio Polska Sp. z o.o., Fotografia eventowa i marketingowa, Krzysztof Chorąży, Horse Team, Hotele Spa Dr. Irena Eris Sp. z o.o., Huawei Polska Sp. z o.o., Incentive Power, Jet Events Sp. z o.o., Kamil Pastusiak, Agencja Fotografii Sportowej „KamPas Sport”, Klub 1500m2, Marketing & Advertising House, Mary Kay, Mea Group Sp. z o.o., Meeting Planner, NEO – profesjonalna organizacja imprez, Panorama Spółka cywilna, Planners Polska, Print4Elite, Puff Puff, Rainbow Tours SA, Reedycja Klub, Restauracja Papaya, Sarantis Polska, Scania Polska SA, Scene Exlusive Events, Stay Poland.com, Stowarzyszenie „Puente”, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Time Spa Zen, Urodziny Dla Dzieci, UTE Poland Sp. z o.o., Vercom Sp. z o.o., Wima Convention Wiech i Wieczorek Sp. jawna, Wydawnictwo Eurosystem „Mice Poland”,

Recent Posts

Leave a Comment