W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: “Czy sezon się otworzył, czy to początek powrotu spotkań na żywo , jaką ten sezon ma specyfikę?” Aneta Klepacka ( Dyrektor Generalna Hotel Mazurkas)

W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: “Czy sezon się otworzył, czy to początek powrotu spotkań na żywo , jaką ten sezon ma specyfikę?” Aneta Klepacka ( Dyrektor Generalna Hotel Mazurkas) pisze:

Z pewnością mogę stwierdzić, że jesteśmy na dobrej drodze jeżeli chodzi o powrót konferencji czy innych eventów odbywających się stacjonarnie. Wrzesień jest naprawdę obfity w realizacje, ale nie wróciły jeszcze spektakularne imprezy na 1000 osób chociaż i takie zapytania się pojawiają.

Niestety po ciągłych doniesieniach medialnych dotyczących czwartej fali pozostałe miesiące tak różowo się już nie przedstawiają. Klienci są bardzo ostrożni przy potwierdzaniu imprez szczególnie tych dużych. W zawieranych umowach domagają się zapisów bez kosztowej anulacji, zwrotu zaliczek czy możliwości zmiany terminu.

Według mojej oceny sezon spotkań na żywo oczywiście jeżeli sytuacja związana z Covid na to pozwoli będzie nabierał tempa, ale o pełnym powrocie możemy myśleć w połowie 2022 r.

Recent Posts