Visual Europe Group

Jest nam bardzo miło poinformować, że firma Visual Europe Groupdołączyła do grona dostawców SBE.

Visual Europe Group jest dostawcą technologicznych rozwiązań na potrzeby organizacji szeroko pojętych eventów. Jest jedną z największych firm AV w Europie Środkowo-Wschodniej posiadając 20 lat historii w obsłudze wydarzeń. Firma zatrudnia na stałe kilkuset specjalistów.

W 2022 roku Visual Europe Group w ramach ekspansji postanowiła otworzyć swoje biura w Polsce ale także w Czechach, Słowenii oraz w Hiszpanii.

W Polsce firma początkowo zaoferuje profesjonalne Ekrany LCD, oświetlenie, profesjonalną obsługę techniczną a także doradztwo specjalistyczne sukcesywnie dostosowując i poszerzając dostępny portfel usług.

Visual Europe Group na rynku polskim jest reprezentowana przez Romana Mioduszewskiego, Country Managera z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży MICE. Roman przez ostanie lata współtworzył oraz zarządzał otwartym na nowo w 2015 roku polskim oddziałem globalnej sieci Liberty International Tourism Group.

Visual Europe Group jest lauratem wielu nagród przyznawanych m.in przez Eventex, Muse czy BIX Best Customer Experience Award.

 

Firmę w naszym Stowarzyszeniu reprezentować będzie Roman Mioduszewski.

Roman Mioduszewski, od 15 lat w branżny turystycznej i eventowej. Między 2015 a 2021 rokiem dyrektor zarządzający oraz wspólnik polskiego biura globalnej sieci Liberty International Tourism Group. W 2022 roku wybrany na stanowisko Country Manager w Visual Europe Group gdzie odpowiedzialny jest za otwarcie polskiej siedziby.

 

Życzymy samych dobrych wrażeń oraz realizacji zawodowych planów. Osoby chętne do nawiązania kontaktu z Romanem proszone są o bezpośredni kontakt.

Tel. +48 799170399

Mail:  roman.mioduszewski@visualeurope.com

www.visualeurope.com

Recent Posts