Ulisses nową firmą członkowską Stowarzyszenia Branży Eventowej

Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb.

Jest nam bardzo miło poinformować, że do grona dostawców Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła firma Ulisses Softwarewww@ulisses.pl, która ponad 14 lat wsłuchuje się w potrzeby branży wynajmu i systematycznie rozwija programy w tym kierunku. Programy dla wynajmu (rental) stały się wyróżnikiem firmowym. Dlaczego Ulisses czuje się tutaj wyjątkowo kompetentnie? Wynika to z doświadczenia nabytego w ciągu kilkunastu lat działania na rynku, podczas realizacji ponad 150 wdrożeń (czerwiec 2019) w firmach zajmujących się wynajmem sprzętu. Zastosowane tutaj rozwiązania są unikalne i bardzo specjalistyczne. Pozwalają precyzyjnie kontrolować stany magazynowe, a funkcje CRM ułatwiają utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Obecnie Ulisses Software oferuje aplikację Quinno Event (dostęp webowy, dane w chmurze, projekt 2015). Jest ona systematycznie ulepszana i rozwijana o nowe funkcje.

 

Firmę Ulisses w SBE reprezentować będzie Janusz Czarkowski absolwent Politechniki Wrocławskiej – projektowanie i optymalizacja systemów komputerowych. Współtwórca i menedżer wielu projektów softwarowych, m.in. calisia 2000 (programy magazynowo – ksiegowe), Comotel (pakiety programów do zarządzania, CRM), Quinno (platforma aplikacji webowych, CRM, zarządzanie projektami).

Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielicie się Państwo tą informacją ze swoimi czytelnikami.

Więcej informacji można znaleźć na www.ulisses.pl. Zainteresowani współpracą z Ulisses Software mogą się  kontaktować mailowo: info@ulisses.pl lub telefonicznie: 502 752 339

Recent Posts