Ukoo PL nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Z ogromną radością witamy w kręgu podwykonawców Stowarzyszenia Branzy Eventowej nową firmę. Jest nią UkooPL, które stanowi część międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie instalowania namiotów plenerowych. Obecność tego biznesu w Stowarzyszeniu to kolejny dowód na otwartość branży eventowej na relacje z innymi krajami oraz chęć budowaniawspólnego rynku i podwyższania standardów eventowych

Ukoo określa się jako jedyny  w Polsce specjalista w instalacji  namiotów STRETCH oraz ich wyłączny dystrybutor. Wynajmuje, sprzedaje i serwisuje najwyższej jakości namioty wyprodukowane przez firmę RHI w Cape Town – światowego lidera w tej dziedzinie.

Namioty stretch tworzą niepowtarzalną scenerię dla wszelkiego typu eventów biznesowych i prywatnych. Ich innowacyjne poszycie daje nieskończone możliwości kreacji dzięki czemu dla każdego wydarzenia można zaprojektować inny, unikalny kształt. Sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych i na każdym terenie. Łącząc je ze sobą można zapewnić zadaszenie dla setek a nawet tysięcy gości.

 

 

W SBE firmę UKoo reprezentuje Renata Szostak. Wcześniej zajmowała stanowiska Prezesa i Dyrektora Zarządzającego Lyreco Polska, Orlen Oil, PKN Orlen a także firmami poza granicami Polski. 

 

 

Telefon: +48 22 112-1030

Email: info@ukoo.pl

www.ukoo.pl

Adres fb: @ukoostretch

Recent Posts