Studio eventowe z Digital Knowledge Village

Na eventach docierają tam, gdzie nie docierają relacje wideo i transmisje online. Tworzą i realizują interaktywne studia eventowe z interesującą ramówką, atrakcyjnymi prowadzącymi, możliwością emisji w internecie i telewizji, na żywo i na żądanie.

Digital Knowledge Village wykonało studio eventowe podczas See Bloggers, największego festiwalu dla influencerów w Polsce!  Ponad 10 godzin fascynujących rozmów z tak znakomitymi twórcami jak: Michał Żebrowski, Jurek Owsiak, Katarzyna Bosacka, Omenaa Mensah, Maciej Orłoś, Urszula Dudziak czy Pascal Brodnicki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Digital Knowledge Village to kreatywna ekipa, nowoczesny sprzęt, atrakcyjne formaty.

Obejrzyj oficjalny aftermovie, aby zobaczyć jak wyglądało to piękne wydarzenie!

See Bloggers Łódź official aftermovie

Wakacje w pełni! ???? Dla wielu z Was oznacza to słoneczko, plażę i słodką beztroskę! Pamiętacie jak witaliśmy pierwszy dzień lata? Tak, tak, na #SeeBloggersLodz – największym festiwalu dla influencerów w Polsce! ???? Pamiętamy każdy szczegół, jakby to było wczoraj! ???? Powspominajmy trochę i obejrzyjcie oficjalny aftermovie, aby zobaczyć jak wyglądało to piękne wydarzenie! Odliczacie już dni do następnej edycji? ???? Kto był z nami w tym roku, a kto znalazł się na filmie? Jeszcze nie możemy Wam zdradzić oficjalnej daty, ale #staytuned ????????

Opublikowany przez See Bloggers Wtorek, 28 sierpnia 2018

Recent Posts