SBE zaprasza na Spotkanie Gwiazdkowe

Serdecznie zapraszamy na tradycyjne spotkanie gwiazdkowe SBE, które odbędzie się 11 grudnia 2012 od godz. 19:00 w przytulnym lokalu CzystaOjczysta przy ul. Ząbkowskiej 27/31 (teren wytwórni KONESER).

W programie m.in.

– podsumowanie 2012 roku oraz przedstawienie planów na kolejny rok

– prezentacja nowych rozwiązań dla branży eventowej związanymi z platformami społecznościowymi

– pokazy zdjęć z eventów członków SBE

Wydarzenie poprowadzi konferansjer Grzegorz Janiak, a rytm będą nadawać Panowie z Twardej przy degustacji praskich klimatów.

Najważniejszym punktem jest jednak II edycja akcji charytatywnej ELFY SBE tym razem wpierającej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Oddziały szpitalne potrzebują m.in. kocy, pościeli, prześcieradeł, a świetlice materiałów papierniczych, zabawek i książek. Liczymy na tak szeroki odzew jak w zeszłym roku, gdy wspieraliśmy domy dziecka 😉

Szczegóły dotyczące zbiórki oraz lista potrzeb w poprzedniej informacji : KLIKNIJ TU

Ilość miejsc na spotkanie gwiazdkowe jest ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem : events@sbe.org.pl

DZIĘKUJEMY PARTNEROM SPOTKANIA GWIAZDKOWEGO ZA WSPARCIE I POMOC W ORGANIZACJI !!!!

CZYSTAOJCZYSTA – wódka bar i klubokawiarnia – powstała na terenie Wytwórni Wódek Koneser czyli w tych pamiętających XIX wiek zabudowaniach, gdzie swego czasu narodziły się receptury najpopularniejszych polskich wódek takich jak Wyborowa, Luksusowa, Żubrówka czy Krupnik.

To miejsce dla koneserów lubiących degustować te popularne, ale i bardziej wyszukane trunki. To przestrzeń ciekawych wydarzeń kulturalnych, punkt spotkań ludzi sektora kreatywnego.

To może także być miejsce na udane eventy spotkania biznesowe, konferencje, prezentacje nowego produktu czy sesję zdjęciową Twojej firmy!

www.czystaojczysta.pl

GRZEGORZ JANIAK – Konferansjer

Swoją karierę rozpoczął na początku lat 90-tych jako spiker i realizator w rozgłośni radiowej. Od ponad 10 lat pracuje w branży artystyczno-rozrywkowej. Realizuje autorskie przedsięwzięcia i prowadzi wszelkie eventy małe i duże, dla dorosłych i dla bardziej wymagającej publiczności dziecięcej. Od dostojnej gali poprzez festyn sportowo-rekreacyjny, aż po swojką biesiadę czy też rockowy koncert. Potrafi skupić uwagę widza, tasować nastrojami i panować nad widownią, dzięki dużej wyobraźni i intuicji artystycznej. Jego doświadczenie jest gwarancją realizacji udanego eventu.

www.konferansjer.com

POWERSPORT – organizacja Gwiazdki

Agencja eventowa PowerSport ma znaczący wkład w tworzeniu rynku eventów i wyjazdów dla firm i instytucji oraz wyjazdów i warsztatów indywidualnych.

Od 1997 roku zdobywa niezbędne doświadczenie w koordynowaniu wyjazdów i eventów o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Z powodzeniem realizuje największe wydarzenia w kraju i zagranicą dla największych firm w Polsce.

PowerSport działa z zachowaniem wszelkich zasad etyki w biznesie i życiu codziennym. Zatrudnia sprawdzonych i rzetelnych pracowników. Takie podejście pozwola zbudować stabilny wizerunek firmy PowerSport jako wiarygodnego partnera.

www.powersport.pl

Kontakt : eventy@powersport.pl

MARTA ROSOLSKA – Fotograf

Fotografuje od 10 lat. Gdy ukończyła studia ekonomiczne, pasja wzięła górę i pokierowała karierę Marty na ściężkę artystyczną. Na początku doświadczenie zdobywała pracując z wieloma uznanymi polskimi fotografami. Opłynęła świat jako jako fotograf dla Princess Cruises Line. Podczas podróży spotkała znanego amerykańskiego fotografa, Dan White, który namówił ją na naukę w USA. Kolejne 1,5 roku spędziła w Reykjaviku, uwieczniając surowy klimat Islandii i organizując wycieczki połączone z nauką fotografii.

Na co dzień fotografuje ludzi różnych zawodów i pasji. Ma na koncie kilka wystaw, m.in. pod patronatem National Geographi. Jej prace znajdują się w galeriach i kolekcjach prywatnych w USA, na Islandii i w Polsce.

www.martarosolska.com

SPOLDZIELNIADZIENNIKARZY.PL – realizacja video

Platforma komunikacji mediów z branżą marketingową. Zajmuje się produkcją audycji radiowych na zlecenie Klienta i zakupem ich emisji w lokalnych i regionalnych stacjach radiowych.

Współpracuje również z agencjami eventowymi i PR w zakresie produkcji materiałów video. Miarą udanego eventu jest jego zaistnienie w mediach. Reklama eventu przed i relacja po nim służą nie tylko jako dokumentacja działań, ale stanowią również prezentację dla przyszłych, potencjalnych sponsorów organizowanej przez Państwo imprezy. Spoldzieniadziennikarzy.pl zajmuje się również dystrybucją tak przygotowanych materiałów video do mediów, aby o evencie usłyszeli nie tylko jego uczestnicy.

www.SpoldzielniaDziennikarzy.pl

ŻYTNIA RETRO – degustacja

Pamiętacie kłos żyta? Na sklepowe półki właśnie trafiła Extra Żytnia Retro! To nic innego jak doskonale znany wódka budzący sentyment skojarzeń nie tak dawnych czasów PRL-u.

Nowa odsłona znanej marki to marketingowe działanie producenta. Butelka Extra Żytniej Retro jest identyczna jak ta, która zjechała z taśmy produkcyjnej w ubiegłym wieku. Marka przetrwała burze, przemiany ustrojowe a dziś możemy oglądać ją w tej wyjątkowej limitowanej odsłonie. Jeśli dodamy do tego dbałość o składniki i poszczególne etapy produkcji, to atrybutem Extra Żytniej Retro jest niewątpliwie najwyższa jakość produktu.

W drugiej połowie minionego wieku Extra Żytnia towarzyszyła Polakom w uroczystościach rodzinnych, spotkaniach firmowych i celebrowaniu wszelkich okazji. Dzisiaj Extra Żytnia Retro jest wspomnieniem czasów wartości i tradycji, czystej nieprzetworzonej żywności a także zdrowych i naturalnych produktów.W 2011 r. zdobyła złoty medal w międzynarodowym konkursie Monde Selection, a w 2010 r. srebrny medal w konkursie Vodka Masters 2010. Wyjątkowe walory smakowe Extra Żytnia zawdzięcza połączeniu górskiej wody i czterokrotnie destylowanego spirytusu.

Oldschool’owy design butelki Extra Żytniej Retro, przypomina o korzeniach wódki i zwraca uwagę na jej niebanalną historię.

www.polmos.bielsko.pl

PANOWIE Z TWARDEJ – oprawa muzyczna

Panowie z Twardej, czyli Zbyszek Draska i Feliks Petarda to dyskdżokejski kolektyw, składający się z dwóch zaprawionych w boju i doświadczonych prezenterów dyskotekowych. Są specjalistami w dziedzinie polskiej muzyki popularno-rozrywkowej. Podczas swoich występów, prezentują przekrojową selekcję szlagierów z lat 1956-1989, Jak sami twierdzą, są jak ogień i woda, jak groch z kapustą.

Przepastna kolekcja płyt winylowych wyjątkowego duetu kryje w sobie praktycznie wszystkie wielkie polskie przeboje – szykujcie się więc na noc pełną tanecznych emocji na parkiecie !!!

Warto nadmienić, że cała muzyczna selekcja duetu, zawiera się tylko i wyłącznie na oryginalnych, winylowych nośnikach.

Dodatkowo, na specjalne życzenie, Panowie z Twardej wplatają w swój repertuar szeroko-pojęte przeboje z lat 70-tych i 80-tych. Nie stronią od szlagierów i tanecznych przebojów muzyki środka, a zadowolenie klientów zawsze jest na pierwszym miejscu.

http://pl-pl.facebook.com/pages/Panowie-z-Twardej

PRESSO ROK – kawa

Presso ROK wygląda oryginalnie, ale działa na takiej samej zasadzie jak duże i drogie ekspresy ciśnieniowe spotykane w kawiarniach. Ciśnienie wytwarzane jest siłą rąk. Presso jest nieduże (30cm, 1,7kg) i łatwe do przenoszenia. Nie wymaga podłączenia do prądu.

Proces jest tak pomyślany aby z kawy wydostać jedynie najbardziej pożądane składniki; nieprawidłowe ciśnienie oraz temperatura mogą zepsuć smak, a większość urządzeń elektrycznych oraz klasyczne kafeterki nie są w stanie kontrolować subtelności tego procesu. Nawet początkujący użytkownicy przy użyciu ekspresu Presso, sporządzą kawę, która najbardziej będzie im odpowiadać smakowo, a cały proces parzenia kawy będą traktować jak rytuał. Niektórym sprawi on przyjemność, inni potraktują go jako wspaniałą zabawę, a część jako doświadczenie, którym się chcą dzielić z innymi.

Kontakt: Krzysztof Wacławek tel : 601201317

LIKE IT BOX – PREZENTACJA

To nowa usługa pozwalającą uczestnikom eventów „lajkować” wybrane atrakcje w trakcie wydarzenia przy pomocy opasek RFID. Z Like It Box mogą korzystać m.in. organizatorzy konferencji, imprez, właściciele klubów i dyskotek oraz sieci handlowe. Usługa jest dla firm zupełnie nowym sposobem promocji marki w serwisach społecznościowych.

Za pomocą Like It Boksa osoby biorące udział w evencie mogą oceniać wydarzenie na swoim profilu w social media bez dostępu do komputera czy smartfona. Gość wydarzenia przy rejestracji otrzymuje opaskę lub kartę z nadajnikiem RFID, która jest skojarzona z jego profilem w social media. Dzięki niej może wyrażać swoją opinię o evencie, osobie, czy produkcie umieszczając post w serwisie społecznościowym. Do tego służą specjalne czytniki umieszczone przy wybranych atrakcjach. Dotknięcie opaski do czytnika wyzwala uruchomienie odpowiednio zaplanowanej czynności (najczęściej „lajk” lub post typu tekst / zdjęcie / video). Usługa Like It Box jest zintegrowana z Facebookiem, jak również innymi popularnymi serwisami społecznościowymi. W celu lepszej identyfikacji wizualnej wydarzenia zarówno opaski jak i karty mogą być brandowane.

http://www.likeitbox.pl/

EVENTOOL – PREZENTACJA

Eventool jest serwisem ułatwiającym planowanie wydarzeń biznesowych, które zwykle wymagają dysponowania czasem oraz niezmierzonymi pokładami cierpliwości jakich wymaga mozolne szukania idealnego obiektu pod event. Wie o tym cała ekipa Eventool, która niejednokrotnie spędziła wiele godzin na poszukiwaniu hoteli i sal konferencyjnych spełniających wszystkie wymagania. Serwis ułatwi odnalezienie odpowiedniego miejsca i dopasowanie go do potrzeb organizatorów, jak również umożliwi im podjęcie negocjacji odnośnie kosztów współpracy. Eventool pozwala zaoszczędzić nie tylko nerwy i czas, ale także pieniądze.

Dzięki serwisowi Eventool.pl można zaplanować wydarzenie w kilka minut. Szybko i z łatwością buduje się zapytanie ofertowe i wybiera firmę, która pomoże zorganizować idealny event. Priorytetem jest satysfakcja klienta, dlatego nacisk położony jest na to by proces wyboru usługodawcy przebiegał sprawnie i był jak najkorzystniejszy dla użytkownika serwisu.

Rejestracja jest bezpłatna.

http://eventool.pl/

DIC – PREZENTACJA

Firma Diamonds International Corporation jako jedyna firma w tej części świata jest członkiem oraz akcjonariuszem giełdy diamentowej – Beurs voor Diamanthandel w Antwerpii, jednej z najstarszych a zarazem najbardziej prestiżowej giełdy diamentowej na świecie oraz partnerem najbardziej renomowanych szlifierni diamentów w Antwerpii. Dzięki temu ma dostęp do najszerszej bazy kamieni w najlepszych cenach, a jednocześnie jest pewnym i sprawdzonym partnerem w biznesie.

A co z tego wynika ? Odpowiedź jest prosta : chodzi o kamienie inwestycyjne posiadające certyfikaty niezależnych międzynarodowych uznanych laboratoriów (GIA, IGI, HRD etc.).

Powiew luskusu na Ząbkowskiej ? Czemu nie ?

www.dicholding.com

STOWARZYSZENIE MONOPOL WARSZAWSKI promujący rewitalizację Starej Pragi – wsparcie

PREZES – Janusz Owsiany

Jednym z głównych przedsięwzięć jakie realizuje aktualnie Stowarzyszenie jest projekt zagospodarowania terenów Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Zabytkowe dziś wnętrza fabryki przy ulicy Ząbkowskiej gościły do połowy XX wieku – jedyny w Warszawie zakład, w którym w sposób tradycyjny organizowano cykl produkcji wyrobów spirytusowych.

Stowarzyszenie propaguje użycie współczesnych zdobyczy nauki na potrzeby rozwoju położonych w Warszawie, a szczególnie w starej części Pragi kompleksów. Działa w harmonii z naukowymi, przyjętymi w świecie i nowoczesnymi koncepcjami zagospodarowania terenów postindustrialnych przekształcających się w centra kulturalno-promocyjno-historyczne.

Pomysł założenia Stowarzyszenia Monopol Warszawski zrodził się we wrześniu 2001 roku. Jego założycielami byli działacze turystyczni, przewodnicy, historycy sztuki, dziennikarze, przedstawiciele władz lokalnych i ludzie, którym los warszawskich zabytków kultury nie jest obojętny. Zbiorowe członkostwo w Stowarzyszeniu zadeklarowało Towarzystwo Przyjaciół Warszawy i Związek Artystów Scen Polskich.

Stowarzyszenie Monopol Warszawski prowadzi również szeroką współpracę w zakresie kulturalno-turystycznym z Fundacją na Starej Pradze, punktem InfoPraga, Biurem Turystycznym ‘to tu”. Placówki te wyrosły z działań Stowarzyszenia. Jest członkiem Związku Stowarzyszeń Praskich

www.monopolpraski.pl

Recent Posts

Leave a Comment