Rent Design z nowym magazynem

Z początkiem października wypożyczalnia mebli Rent Design przeprowadza się do nowej siedziby. Firma zajmie magazyn w SEGRO Business Parku w Duchnicach pod Warszawą, tuż przy trasie S8.

Nowy magazyn umiejscowiony jest w nowoczesnym parku magazynowym i tak samo jak poprzedni, jest powierzchnią wysokiego składowania. Magazyn przystosowany jest do logistyki zgodnej z najwyższymi standardami. Znajduje się w nim powierzchna biurowa, w której prowadzona będzie sprawna jak dotychczas obsługa Klienta.

Nowa powierzchnia znajdować się będzie tuż przy trasie S8, przy ul. Ożarowskiej 40/42 w Duchnicach. Odległość z samego centrum Warszawy to tylko 15 km, gwarantując tym samym dogodny dojazd o każdej porze. Jednocześnie Rent Design uruchamia dodatkowy punkt odbioru osobistego mebli, umiejscowiony w samym sercu Warszawy, przy ul. Chełmskiej 21. Tym samym firma zapewnia swoim klientom jeszcze bardziej komfortowe warunki współpracy.

 

Dotychczasowa obsługa logistyczna, termin realizacji zamówień oraz koszty dostawy mebli do klientów będą realizowane na takich samych, jak dotychczas, warunkach.

 

Recent Posts