Rent Design dla Hotelu SPA Dr Irena Eris

W sobotę 14 września 2019 r., w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Krynicy, odbyła się trzecia edycja projektu kulinarnego Teasty Stories. Wypożyczalnia mebli Rent Design kolejny rok z rzędu zaaranżowała swoimi meblami miejsce organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Dr Irena Eris Tasty Stories to projekt kulinarny stworzony trzy lata temu przez Hotele SPA Dr Irena Eris. Od tego czasu, regularnie, raz w roku każdy hotel wyrusza w podróż po swoim regionie, w poszukiwaniu „tasty stories” – smakowitych, pełnych prawdziwych emocji opowieści o lokalnej kuchni, o produktach, które trafiają na stoły hotelowych restauracji oraz o ludziach, dzięki którym można rozsmakować się w jedzeniu. Zebrane i opowiedziane za pomocą filmu historie, stają się inspiracją do organizowanych przez Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich specjalnych, jesiennych weekendów z wyjątkowymi kolacjami dla swoich gości.

Bohaterami Dr Irena Eris Tasty Stories są lokalni rolnicy, hodowcy, lokalni pasjonaci  i wytwórcy dostarczający swoje produkty do hotelowych restauracji oraz pracownicy i szefowie kuchni Hoteli SPA, których życie na co dzień związane jest z kulinariami i regionem. A jesienne Weekendy ze smakiem są okazją do spotkania się z nimi osobiście.

Zwieńczeniem weekendów są ekskluzywne kolacje, które przygotowują szefowie kuchni Hoteli SPA Dr Irena Eris wraz z zaproszonymi przez nich do współpracy kolegami i koleżankami po fachu. Wspólnie tworzą wyjątkowe dania, wykorzystując lokalne i sezonowe produkty. Inspirują się głównie historiami bohaterów Dr Irena Eris Tasty Stories. O winach dobranych do tego degustacyjnego menu opowiada sommelier.

Tym razem do aranżacji miejsca na kolację wykorzystano transparentne krzesła Vanity z oferty Rent Design, dostawione do pięknie nakrytych i udekorowanych stołów. Stworzone, specjalne strefy chillout zaaranżowano czarnymi, eleganckimi leżakami Loki, fotelami Neo i stolikami Bosco. Do dekoracji użyto także minimalistycznych stolików Stend T. Nowoczesne meble w połączeniu z niezwykłym widokiem na Beskidy zrobiły na gościach wydarzenia spektakularne wrażenie.

„Nasza współpraca z Hotelami SPA Dr Irena Eris trwa już ponad cztery lata. Jesteśmy zaszczyceni, że mamy możliwość wspierać organizację tak niebanalnych projektów. Ich unikalny charakter, szczególna atmosfera i niezwykła oprawa sprawiają, że za każdym razem pozostają one w naszej pamięci na bardzo długo.” – podsumowuje Agnieszka Lewtak, New Business & Brand Manager w Rent Design.

Recent Posts