Już po raz drugi przedstawiciele branży eventowej, reklamowej i mediów bawili się w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta – zobacz fotorelację z  „B2Beat – branża spotyka się w Hulakula”

W środę 3 października w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta po raz drugi odbyła się wyjątkowa impreza skierowana do branży eventowej, reklamowej i mediów: „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula”.


© Grzegorz Kucharski/Hulakula

 

Tłumnie przybyli goście, reprezentujący różne dziedziny biznesu związanego ze sztuką organizacji eventów, znakomicie bawili się w plastycznych przestrzeniach warszawskiego centrum rozrywki. Na ponad 6,5 tysiącach m2 przestrzeni Hulakula zostały udostępnione liczne atrakcje eventowe, a także zaproszono gości do zmierzenia się ze współpracownikami i konkurencją na torach do kręgli.

Pełen sportowych emocji II Branżowy Turniej Bowlingowy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników spotkania. Wzięły w nim udział aż 44 drużyny, czyli o 14 więcej niż przed rokiem. Najlepszy w branży okazał się w tym roku zespół HoReCup AICR z agencji eTravel, który wygrał voucher na kwotę 10 tys. zł. Miejsce drugie zdobyli ex aequo ubiegłoroczni mistrzowie z agencji New Look Advertising oraz drużyna agencji Tomascon. Miejsce trzecie przypadło drużynie OOH Star Event z OOH event.

Bardzo się cieszymy, że Branżowy Turniej Bowlingowy cieszy się tak dużym i dynamicznie rosnącym zainteresowaniem. Przygotowujemy to wydarzenie z myślą o osobach, które zawodowo zajmują się eventami i ich liczny udział jest dla nas wyjątkowym dowodem uznania. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że nasze wydarzenie „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula” już na stałe wpisze się w kalendarze imprez branży eventowej – podkreśla Bogumił George, prezes BMG Entertainment.

Jak przed rokiem „B2Beat…” obfitowało także w muzyczne emocje. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu goście mieli okazję wziąć udział w koncertach wzbogaconych o wizualne efekty specjalne. Wśród ogni i dymów swój materiał zaprezentowali artyści wytwórni Gorgo Music: zwycięzca programu Twoja twarz brzmi znajomoFilip Lato, który przedpremierowo wykonał wybrany repertuar z debiutanckiego albumu oraz wyjątkowa formacja kobieca – Zouzy.

Wieczór poprowadził dziennikarz radia Eska Krzysztof „Jankes” Jankowski.

           

          

© Grzegorz Kucharski/Hulakula

 

Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Partner: Meeting Planner

Patroni medialni wydarzenia: „Media i Marketing Polska”, „MICE Polska”, „Think Mice”, Nowy Marketing, sprawny.marketing, konferencje.pl, „Event Management Polska”, OOH event, Event Mix, polecam.nie polecam – platforma dla eventowców”

 

Patron branżowy: Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE)

 

O Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta

Hulakula – to nowoczesna i jedna z największych powierzchni rozrywkowych w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji wszelkich eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci.

 

Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

 

Na ponad 6,5 tysiącach m2 Hulakula znajdują się:

 • dwie nowoczesne sale konferencyjno-klubowe
 • dwie kameralne sale VIP
 • parkiet na 2 tys. osób
 • antresola z oddzielnym barem i 300 miejscami siedzącymi
 • restauracja dla 400 gości
 • trzy bary
 • scena o powierzchni 40 m2 z ekranem LED o wymiarach 8 × 4 m i rozdzielczości 1344 × 672
 • bowling, bilard, automaty zręcznościowe i klasyczne gry wideo
 • letni ogródek restauracyjny z zewnętrznym placem zabaw
 • wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych
 • bezpłatny parking na 450 samochodów
 • powierzchnia reklamowa na 38 telewizorach LCD, 14 rzutnikach i 10 ekranach projekcyjnych
 • dwie niezależne, wentylowane palarnie.

 

Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

 

Hulakula oferuje także pełny zakres usług cateringowych, zarówno w ramach imprez organizowanych w Hulakula, jak i imprez zewnętrznych. Szef kuchni przygotuje autorskie dania główne, przystawki ciepłe i zimne, słodkie bufety, a także bufety tematyczne, np. bufet sushi czy bufet włoski z pizzą oraz catering artystyczny, komponowany indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

 1. Jagiellońska 82B, Warszawa

tel.: 22 18 28 023, 22 18 28 025
mail: eventy@hulakula.com.pl
www.hulakula.com.pl

Recent Posts