REAKTYWACJA BRANŻY EVENTOWEJ CZYLI EVENT 2.0- ZUZANNA MARCZAK-BOCHNIAK (Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji Rent Design)

W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: Reaktywacji branży eventowej czyli Event 2.0 Zuzanna Marczak-Bochniak (Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji Rent Design) pisze:

Nowa rzeczywistość i nowy rynek eventów.

Kiedy w ubiegłym roku większość branż mogła jeszcze w miarę normalnie funkcjonować, nasza działalność już od samego początku była już w dużej mierze ograniczona. Jako jedni z pierwszych zostaliśmy zamknięci i jako jedni z ostatnich zostaniemy na nowo otwarci. Naturalnie przez ten cały czas myślimy o przyszłości zarówno naszej firmy, jak i całej branży eventowej. Ostatni rok wiele nas nauczył, doceniliśmy wychodzenie poza gotowe schematy i nieszablonowe myślenie. Staliśmy się bardziej otwarci na nowe wyzwania i nauczyliśmy odważniej sięgać po nowe możliwości. Oprócz tego cały czas pojawiają się kolejne długotrwałe skutki pandemii, z którymi będziemy musieli mierzyć się w przyszłości. Jednym z nich jest zmiana naszego modelu pracy. Większość z nas przeniosła się z biur do domów i już nie widzi możliwości powrotu do poprzedniego systemu pracy. Samo postrzeganie pracy również się zmienia, bardziej niż wcześniej zaczęliśmy doceniać stabilność. Sytuacja na rynku eventowym uległa całkowitemu odwróceniu, a wszelkie trendy zostały zachwiane. Czeka nas całkowicie nowa rzeczywistość, a wszystkie lekcje i zmiany, których doświadczyliśmy przez cały ten czas, zostaną z nami. Jeśli już nie na zawsze, to z pewnością będą nam towarzyszyły przez kilka najbliższych lat. To właśnie one będą miały kluczowy wpływ na to, jak na nowo będziemy kształtować rynek eventowy, w nowej po pandemicznej rzeczywistości.

Recent Posts