REAKTYWACJA BRANŻY EVENTOWEJ CZYLI EVENT 2.0- PIOTR SADY (CEO WARSZTATY ŚMIECHU)

W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: Reaktywacji branży eventowej czyli Event 2.0 Piotr Sady (CEO Warsztaty Śmiechu) pisze:

Eventy online zagoszczą na stałe w repertuarze, będą przybierać różny charakter. Oczywiście wszyscy czekamy na powrót „żywych” eventów, gdyż kontakty bezpośrednie są nie do zastąpienia i są po prostu niezbędne dla prawidłowego psychicznego i fizycznego funkcjonowania.

Online będą coraz popularniejsze zajęcia w charakterze Śmiechojogi/Warsztatów Śmiechu/ Aerobowych Ćwiczeń Śmiechowych – nastawione na walkę ze stresem i zmęczeniem wynikającym z pracy zdalnej, pozwalających dość szybko uzyskać efekty. W końcu aktywność fizyczna jest nie do przecenienia w walce o utrzymanie zdrowia.  Coraz większym zainteresowaniem cieszyć się będą aktywności, do których nie potrzeba zbyt wiele miejsca, przy których można wykorzystać otaczające beneficjenta rzeczy, bądź dosłać „pakiet startowy”.

Motywowanie pracowników przenosi się na nowy poziom. Zwiększanie efektywności (bądź jej utrzymanie) w dużej mierze zależeć będzie od sprawnego integrowania środowiska pracownika (praca online) z wymogami samej pracy- pomoc w pokonywaniu przeciwności, dawanie poczucia wspólnoty, wspólne rozwiązywanie problemów. Motywacja pozytywna wyprze więc negatywną. A spotkania realne pomogą wzmacniać więź i wytyczać dalsze kierunki. Ważne, aby współpracownicy nie tracili ze sobą kontaktu, także w grupach nieformalnych.

Zatem do dzieła, do śmiechu i wzajemnego sprzyjania ????

Recent Posts