REAKTYWACJA BRANŻY EVENTOWEJ CZYLI EVENT 2.0 – KATARZYNA MARCISZYN (KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I WYNAJMÓW EXPO KRAKÓW / TARGI W KRAKOWIE SP. Z O.O.)

W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: Reaktywacji branży eventowej czyli Event 2.0. Katarzyna Marciszyn (Kierownik działu sprzedaży i wynajmów EXPO KRAKÓW / TARGI W KRAKOWIE SP. Z O.O.)  pisze:

Pandemia z całą pewnością przyspieszyła cyfryzację wielu gałęzi przemysłu, w tym branży spotkań. Paradoksalnie kryzys dał nam możliwość rozszerzenia perspektywy i umiejętności. Wydarzenia online, które jeszcze rok temu były czymś unikatowym, stały się standardem. Ostatnie miesiące skutecznie zweryfikowały zdolności adaptacyjne firm oraz znajomość nowych technologii. Świat eventów zmienił się nie do poznania, jednak jedno pozostało niezmienne – potrzeba spotkań. Ludzie mają naturalną potrzebę kontaktów z drugim człowiekiem. Tęsknimy za emocjami i niezapomnianymi wrażeniami. Chcemy dzielić się przeżyciami, poznawać nowych ludzi i zdobywać wiedzę inaczej niż przez ekran komputera. Miesiące izolacji pokazały, jak ważna jest empatia – nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Dlatego jestem zdania, że eventy w realnym świecie powrócą. Może na początku będą mniejsze, ale będą. Oczywiście technologia z nami pozostanie i będzie fantastycznym uzupełnieniem eventów offline. W EXPO Kraków jesteśmy gotowi na odmrożenie branży i powrót gości. Dla osób, które będą miały obawy przed udziałem, przygotujemy rozwiązania hybrydowe, o które nasza oferta będzie poszerzona. Na koniec dodam, iż targi branżowe, które zorganizowaliśmy między pierwszym, a drugim zamrożeniem branży są dowodem na to, że przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa można zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie. Goście nie kryli radości, że mogą się spotkać, porozmawiać, wymienić poglądami. To ogromna siła eventów.

Recent Posts