Ptak Warsaw Expo i MT Targi Polska SA rozpoczynają współpracę

Poszukiwania nowej lokalizacji dla Targów EuroGastro i Worldhotel, gwarantującej zachowanie wysokiego poziomu imprezy, a jednocześnie stwarzającej perspektywy rozwojowe, zakończyły się sukcesem. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 27-29 marca 2019 r. w Ptak Warsaw Expo. Aby przyjąć imprezę tej rangi, niezbędne będą inwestycje w infrastrukturę techniczną obiektu.
Tomasz Szypuła, prezes zarządu Ptak Warsaw Expo, powiedział: „Niezmiernie się cieszę, że zagości u nas impreza takiego formatu. Dziękuję Pani Prezes Urszuli Potęga za zaufanie i wybór naszego ośrodka, w którym organizowane będą targi Eurogastro i Worldhotel w nadchodzących latach. Nie ukrywam, że MT Targi Polska SA jest wymagającym partnerem i uzgodniliśmy, że Ptak Warsaw Expo dokona w obiekcie wynajmowanym przez MT Targi Polska SA dodatkowych prac udoskonalających istniejącą infrastrukturę w szczególności, w kontekście przygotowania dodatkowych kanałów z mediami (prąd, woda, sprężone powietrze).
„Bardzo się cieszę, że Targi EuroGastrosą uważane za największe tego typu wydarzenie w Polsce, dedykowane branży HoReCa” – stwierdziła Urszula Potęga, prezes MT Targów Polska SA – „Naszą rolą jest nadanie mu godnej oprawy i zapewnienie odpowiednich warunków, zarówno Wystawcom, jak i Gościom. Tak będzie i tym razem w Ptak Warsaw Expo”.
Przyszłoroczne Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro odbędą się już po raz 23. równolegle z 12. edycją Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. W tym roku w imprezach wzięło udział blisko 300 wystawców z 20 krajów i 20.000 zwiedzających. Przedstawiciele branży gastronomicznej i hotelarskiej zapoznali się z najnowszymi trendami rynkowymi oraz wzięli udział w interesujących szkoleniach. Dodatkową atrakcję stanowiły konkursy kulinarne organizowane przez znanych i cenionych szefów kuchni, liczne degustacje oraz bogata oferta wydarzeń towarzyszących.

Recent Posts