Wypożyczalnia mebli Rent Design zaaranżowała wnętrza hotelu Holiday Inn Kraków City Centre, na czas Kongresu Dealerskiego Seat. Organizatorem wydarzenia była agencja eventowa Ibento.

Agencja Ibento, zadbała o każdy, nawet najmniejszy szczegół realizacji. Od kreacji, stworzenia key visual projektu, przez produkcję detali, w tym  mydełek z logotypami, brandowane ręczniki w pokojach, kończąc na aranżacji scenograficznej wnętrz hotelu.

Firma Rent Design miała przyjemność zaaranżować przestrzenie, w których odbywała się część konferencyjna. Specjalnie na potrzeby tej realizacji zespół Rent Design wykleił na czerwono blaty stolików Dotto (dostępnych standardowo w kolorze białym). Dzięki temu stoliki nawiązywały do kolorów identyfikacji wizualnej marki Seat.

Konferencja została zorganizowana zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji polegającymi na rezygnacji ze zwykłych krzeseł konferencyjnych i wykorzystaniu bardziej eleganckich i wygodnych rozwiązań. Uczestnicy Kongresu Dealerskiego Seat zostali zaproszeni do sali wypełnionej białymi fotelami Tummuz, dzięki czemu spędzili czas w wyjątkowo komfortowych warunkach. Podczas wydarzenia swoje zastosowanie znalazły również podświetlane ekspozytory Expo.

Event odbył się w listopadzie 2016 r.

 

Related Projects