Pierwsza edycja Tourism and Events Expo zakończona sukcesem

Pierwsza edycja Tourism and Events Expo zakończona sukcesem, świadczą o tym pozytywne opinie naszych wystawców oraz gości! Expo Arena Mazury zorganizowała w Ostródzie profesjonalne spotkanie branży turystycznej, na które złożyły się: największa w Polsce giełda Hosted Buyers, eksperckie prelekcje i panele dyskusyjne oraz wiele godzin rozmów biznesowych.
Expo Arena Mazury to nowoczesny obiekt, nic więc dziwnego, że swojemu wydarzeniu turystycznemu nadał nowatorską formułę i… aranżację hali. Dodatkowo zamknięta, biznesowa forma wydarzenia w tym przypadku sprawdziła się znakomicie. Największa w Polsce giełda Hosted Buyers przełożyła się na intensywne rozmowy i około 2000 spotkań B2B. Wśród wystawców znalazły się renomowane hotele z całej Polski, regiony, uzdrowiska, jak i firmy eventowe. Takie rozszerzenie zakresu tematycznego to bardzo dobry pomysł.
Koncepcja Tourism and Events Expo jest dobra i potrzebna branży, zwłaszcza że targi te są połączone z eventami – mówi Krzysztof Osiak z firmy Imprero – Specjalizujemy się w branży eventowej i takich targów jest bardzo mało w Polsce, a jak sama nazwa mówi Tourism and Events Expo jest to propozycja również dla nas, czyli branży eventowej.
Organizatorzy postawili także na oryginalny wystrój i zamiast standardowej zabudowy zaproponowali surowiec kojarzący się z Mazurami, czyli drewno. To również spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem wystawców. Świetny pomysł na zabudowę ze skrzynek drewnianych, zamiast zwykłych octanorm. Otwarta przestrzeń bardzo dobrze służy takim wydarzeniom – skomentowała Aneta Żebrowska z Meetings Poland.
Tourism and Events Expo był uzupełniony o szereg prelekcji wygłoszonych przez ekspertów z branży. W czasie paneli dyskusyjnych można było dowiedzieć się wszystkiego o najnowszych trendach w turystyce, perspektywach rozwoju hotelarstwa czy internetowych środkach promocji obiektu. Bogaty program wykładów uczynił to wydarzenie kompleksowym i wszechstronnym.
Stworzenie imprezy nastawionej na nawiązywanie kontaktów oraz podejmowanie współpracy odniosło sukces. Organizatorzy już dziś zapraszają na kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 19-20 października 2016. Zapraszają tym bardziej, że wielu wystawców już potwierdziło swoją obecność.

Katarzyna Jaworska
Młodszy specjalista ds. marketingu
Tel.: +48 691 800 539
Katarzyna.Jaworska@expoarena.pl

Recent Posts

Leave a Comment