Pełen worek darów od Elfów SBE

Już po raz piąty, w okresie przedświątecznym Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprosiło przedstawicieli rynku eventowego do udziału w Elfach SBE – świąteczno-charytatywnej akcji, połączonej z podsumowaniem roku. Udział w tegorocznej akcji wziął również Klub Agencji Eventowych, a darczyńcami były zarówno firmy, jak i osoby prywatne związane z branżą. W tym roku dary zbierano dla jednego z warszawskich domów dziecka oraz dwóch rodzin objętych akcją Szlachetna Paczka. Spotkanie odbyło się 10 grudnia 2015 r. w Centrum Eventowym SPACE.

Elfy SBE to coroczna akcja charytatywna prowadzona przez Stowarzyszenie Branży Eventowej od 2011 roku. Przed Świętami Bożego Narodzenia członkowie SBE, a także zaproszeni goście, zbierają wspólnie dary dla wybranych ośrodków pomocy i potrzebujących osób. Wspólna akcja charytatywna łączy i integruje branżę w szczytnym celu.

W tegorocznej edycji Elfów SBE wziął również udział Klub Agencji Eventowych (KAE), który zaangażował się w pomoc i koordynację akcji wspólnie z przedstawicielami SBE. Członkowie obu organizacji – agencje eventowe w przypadku KAE oraz agencje, obiekty eventowe i podwykonawcy w przypadku SBE – zebrali w tym roku dary obejmujące pełną listę potrzeb przedstawionych przez Filię Domu Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie oraz dwie wybrane rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka, a wśród nich artykuły codziennego użytku, wyposażenia domów, ubrania, żywność i inne. Podczas spotkania zbierane były również datki dla wybranej placówki oraz rodzin.

Spotkanie było również okazją do podsumowania roku. Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE, opowiedziała o zrealizowanych przez Stowarzyszenie w 2015 roku inicjatywach, a wśród nich drugiej edycji konferencji Event Biznes, czwartej edycji Studium Event Management przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a także planach związanych z ogłoszeniem Kodeksu Etyki Branży Eventowej. Świętowano także podwojenie liczby członków SBE w 2015 roku. Swoje wystąpienie miał również Sebastian Oprządek, Członek Zarządu KAE, który opowiedział o działalności Klubu w 2015 roku. Po części oficjalnej wystąpił zespół The Gospel Time.

Cieszy nas bardzo rosnące z roku na rok zainteresowanie akcją. Branża eventowa ma wielkie serce i radością jest dla nas możliwość podzielenia się tym, co mamy z dziećmi. Świąteczna akcja co roku integruje nas, w tym roku szczególnie, dzięki udziałowi Klubu Agencji Eventowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i uczestnikom akcji za okazaną życzliwość i to, że byli z nami – powiedziała Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji Elfów SBE było Lubelskie Centrum Konferencyjne, gospodarzem wydarzenia – Centrum Eventowe SPACE, partnerami: IMS Events, EXPEN, Mikolajnaswieta.pl, Colors of Design, Imprero, VES & veneu event support, The Gospel Time, Rent Design, Triangoo, EVENEA, Agencja POWER, POL Audio, a patronami medialnymi: MICE Poland, OOH Magazine, Meetingplanner.pl, eventmapa.pl, meeting.pl oraz firmyintegracyjne.pl. Nagrody w loterii wizytówkowej ufundowali: Lubelskie Centrum Konferencyjne i EXPEN.

Recent Posts

Leave a Comment