PATRONAT SBE: Designing Events for High ROI

“Designing Events for High ROI” to tytuł programu szkoleniowego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 10-11 kwietnia 2013. To kolejna wizyta w Polsce dr Ellinga Hamso, twórcy Event ROI Institute.

„Designing Events for High ROI” ma na celu nie tylko odczarowanie niepotrzebnie traktowanej jako skomplikowaną metodologii, ale przede wszystkim pokazanie, iż by móc osiągnąć i zmierzyć “zysk z inwestycji” w przypadku eventu, należy w zupełnie odmienny go zaprojektować.

„Designing Events for High ROI” to nowatorskie podejście nie tylko do przygotowywania eventów, ale również do szkolenia. „Sztuką nie jest przekazanie wiedzy, ale jej aplikacja”, mówi prowadzący szkolenie, dr Elling Hamso.

Stąd formuła szkolenia polegająca na dwóch dniach szkolenia, z których już podczas ostatniego uczestnicy pracują nad własnymi projektami eventu. Przez kolejnych 6 miesięcy uczestnicy mają dostęp do nieograniczonego coachingu, dzięki któremu pod okiem trenera samodzielnie projektują i realizują swój event zgodnie z podejściem ROI.

Kto: dr Elling Hamso, Event ROI Institute

Co: Designing Events for High ROI – 2-dniowe szkolenie + 6-miesięczny coaching online

Kiedy: 10-11 kwietnia 2013

Cena Standard: 1340 euro

Cena Early Bird: 1072 euro

UWAGA: dla członków SBE 35% zniżki od ceny Early Bird (niezależnie od daty rejestracji) – podczas rejestracji należy użyć kod: “sbe”

designing_events_for_high_roi_warsaw_10-11_april_2013-page-001designing_events_for_high_roi_warsaw_10-11_april_2013-page-002

Recent Posts

Leave a Comment