Pałac Kultury i Nauki członkiem SBE

Pałac Kultury i Nauki dołączył do grupy lokalizacji eventowych zrzeszonych w Stowarzyszeniu Branży Eventowej (SBE). PKiN jest już piątym członkiem SBE, który dołączył do Stowarzyszenia w tym roku.

Warto pamiętać, że Pałac Kultury i Nauki w Warszawie w którym mieści się szereg instytucji kulturalnych, naukowych i oświatowych, to jednocześnie Warszawskie Centrum Kongresowe Pałacu Kultury i Nauki, które jest jednym z największych obiektów kongresowych w Polsce. Sale Pałacu mogą pomieścić łącznie nawet 10 000 gości. Każdego roku odbywa się tu kilkadziesiąt imprez, kongresów i szkoleń.

Pałac dysponuje doskonałą lokalizacją w samym Centrum Stolicy. Usytuowany jest ok. 300 m od dworców kolejowych Warszawa Centralna i Warszawa Śródmieście, 300 m od stacji I i II linii metra oraz jedynie 20 minut drogi od Lotniska Chopina. Okoliczna baza hotelowa oferuje blisko 11 000 miejsc w pokojach od *** do *****.
W PKiN znajduje się ponad 40 sal do wynajęcia o powierzchni od 150 m² do 1200 m², oferujących możliwość dostosowania aranżacji do indywidualnych potrzeb Klientów. Łącznie PKiN oferuje około 10.000 m² powierzchni wystawienniczej, a także tereny na otaczającym Pałac Placu Defilad w sercu miasta. Klienci Pałacu mają możliwość pełnego, profesjonalnego dostosowania sal (obsługa audio-video, ochrona, scenografia, WIFI, projektory, nagłośnienie, kabiny tłumaczeniowe, szatnie etc.) oraz pełne zaplecze biurowo-konferencyjne i gastronomiczne, na które składają się restauracje, kawiarnie i bufety oraz możliwość korzystania z zewnętrznego cateringu. W Pałacu znajduje się także 8 profesjonalnych sal kinowych, 4 teatry, a nawet basenem z wieżą do skoków.
Z tarasu widokowego na XXX piętrze podziwiać można wyjątkową panoramę Warszawy. Przy Pałacu znajduje się też parking dozorowany, oferujący 1300 miejsc dla samochodów i 27 dla autobusów.

Bardzo cieszymy się z przystąpienia Zarządu Pałacu Kultury i Nauki do Stowarzyszenia Branży Eventowej. SBE jest kolejną organizacją branżową, w której działania się aktywnie zaangażowaliśmypowiedział Sebastian Wierzbicki, Członek Zarządu ZPKiN sp. z o. o. Pałac zapewnia w pełni profesjonalną ofertę w zakresie możliwości organizacji imprez wszelkiego rodzaju. W naszych salach od lat regularnie odbywają się największe polskie i międzynarodowe wydarzenia, kongresy i koncerty. Członkostwo w SBE zapewni nam jeszcze lepsze dotarcie do firm z branży eventowej, które są na co dzień naszymi partnerami biznesowymi dodał Sebastian Wierzbicki.

Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o. o. jest piątą po Intelligent Technologies S.A., Akademii Rekomendacji, Super Power i Eventi.pl firmą, która wstąpiła w 2016 roku w szeregi SBE. W ubiegłym roku do Stowarzyszenia dołączyło 12 firm. Obecnie Stowarzyszenie Branży Eventowej zrzesza 40 podmiotów, wśród których są m. in. agencje eventowe, firmy podwykonawcze oraz lokalizacje eventowe.

Recent Posts

Leave a Comment