Otoczenie prawne eventu tematem kolejnej debaty w ramach cyklu edukacyjnego Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej już po raz piąty organizuje branżową debatę, dedykowaną uczestnikom polskiego rynku eventowego oraz przedstawicielom firm – zleceniodawców. Tym razem spotkanie dotyczyć będzie otoczenia prawnego eventu. Goście debaty będą mieli możliwość zapoznania się z aspektami prawnymi organizacji wydarzeń specjalnych oraz uzyskania odpowiedzi na pytania związane z formalną stroną działalności w branży eventowej. Debatę poprowadzi dziennikarz magazynu MICE Poland, patrona medialnego debaty – Michał Kalarus. Wydarzenie objął patronatem medialnym również miesięcznik Press. Partnerem prawnym jest firma LexCare. Debata odbędzie się 18 czerwca br. w warszawskim Centrum Eventowym SPACE.

Cykl branżowych debat organizowanych przez SBE zainaugurowany został w kwietniu 2014 roku. Wydarzenia dedykowane są uczestnikom polskiego rynku eventowego oraz ich zleceniodawcom. Celem cyklu jest wymiana wiedzy i doświadczeń, kreowanie nowych trendów, a także edukacja osób związanych z rodzimą branżą eventową. Podejmowane podczas debat tematy dotykają zarówno ogólnej specyfiki eventów, jak i wąskich specjalizacji związanych z ich organizacją. Dotychczas SBE zrealizowało cztery debaty, podczas których podjęto takie tematy, jak: ‘Miejsce eventu wśród narzędzi marketingowych’, ‘Trendy w spotkaniach świątecznych’, ‘Wybór lokalizacji jako strategiczny punkt planowania eventu’ oraz ‘Czym jest efekt WOW w eventach i jak go osiągnąć?’.

Piąta debata w cyklu, zatytułowana ‘Otoczenie prawne eventu’, pozwoli uczestnikom uzyskać wiedzę na temat różnorodnych aspektów prawnych realizacji eventów – począwszy od zasad podpisywania umów, czy kwestii formalnych na linii Klient – Agencja – Podwykonawca, a na aspektach prawnych realizacji imprez masowych skończywszy.

Partnerem prawnym zbliżającej się debaty jest firma LexCare, która od ponad roku wspiera Stowarzyszenie Branży Eventowej zarówno w zakresie opieki prawnej, jak i edukacji branży, realizowanej poprzez czynny udział w konferencjach i debatach branżowych. Dodatkowo, posiadający szerokie doświadczenie w branży eventowej prawnicy firmy LexCare, dzielą się swoją wiedzą podczas wykładów w ramach organizowanego przez Stowarzyszenie Branży Eventowej we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego Studium Event Management. Firma LexCare, oferująca opiekę prawną na abonament, świadczoną przez doświadczonych radców prawnych i adwokatów za stałą comiesięczną opłatę, oferuje także w ramach programu partnerskiego wsparcie prawne dla członków SBE z rabatem na abonament oraz jednorazowe porady.

Debata odbędzie się 18 czerwca 2015 r. o godzinie 18.00 w Centrum Eventowym SPACE przy ul. Kolejowej 37/39 i będzie połączona z inauguracją działalności ogrodów SPACE dla branży MICE.

 

Recent Posts

Leave a Comment