Orange Events dołącza do Stowarzyszenia Branży Eventowej

Agencja Orange Events Katarzyna Skoczyńska dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej, zasilając filar zrzeszonych w organizacji agencji eventowych. To już czternasta akcesja do SBE od początku roku 2015.

Agencja Orange Events jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych agencji eventowych na polskim rynku, na którym funkcjonuje od roku 1993. W swoim portfolio agencja posiada realizacje eventowe o charakterze prosprzedażowym, wizerunkowym, a także konferencje, gale, wyjazdy integracyjne, koncerty i wiele innych. Firma obsługuje przede wszystkim Klientów reprezentujących takie branże, jak kosmetyczna, farmaceutyczna, zbrojeniowa i budowlana, a wśród nich m.in. firmy: MAC Cosmetics, The Body Shop, NEUCA, Krono, Coty, BUMAR, BAUMIT, Euroglas, Medicover, Prosper, czy Asseco.

Orange Events oferuje bogate zaplecze własne z zakresu rozwiązań scenicznych, a także doświadczenie we współpracy z dostawcami usług technicznych, scenograficznych, cateringowych i lokalizacjami.

Orange Events jest czternasta firmą, która w tym roku dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej. Od początku 2015 roku do chwili obecnej do SBE wstąpiły także: Rival Group, Expo Arena, Blue Cactus, Centrum Eventowe SPACE, Teatr Kamienica, Hotel Lamberton, Grupa Taneczna ATELIE, Colors of Design, IMS events, Hotel Warszawianka, Hotel Mikołajki Resort & SPA, Imprero oraz Belvedere Catering by Design.

Recent Posts

Leave a Comment