Odpocznij na Mazowszu

Drodzy Państwo, 

Lato nas rozpieszcza i słoneczne kąpiele możliwe są każdego dnia. 
Jeśli jednak ktoś szuka ucieczki od tłumów i zgiełku Mazowsze daje takie możliwości. 
Serdecznie zapraszamy do zwiedzania i poznawania potencjału turystyczno eventowego wybrane przez nas lokalizacje:
???? Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Więczeminie Polskim
Ostatnio wielu klientów pyta nas o organizacje mini warsztatów lub kameralnych przedsięwzięć integracyjnych.
Podążając szlakiem mazowieckich atrakcji turystycznych trafiliśmy do Skansenu Osadnictwa Nadwiślańskiego w Więczeminie Polskim.
Dowiedzieliśmy się o atrakcjach dla grup przygotowywanych indywidualnie dla klienta. Okazuje się, że to urocze miejsce idealnie pasuje do organizacji wydarzeń w plenerze. Grupy mogą doświadczać zajęć kulinarnych, sportowych lub posłuchać ciekawych anegdot o tradycjach olenderskiego osadnictwa nadwiślańskiego. Ciekawostką miejsca jest atmosfera mieszanych kultury polskiej, holenderskiej i niemieckiej. Imponujące jest dostrzeżenie wysokiej technologii rolnej z przełomu XX wieku czy styl życia najzamożniejszych rolników tych czasów.
Serdecznie polecamy obiekt do zwiedzania indywidualnego oraz wysyłania zapytań o atrakcje grupowe.
Szczegóły:
???? Muzeum Mazowieckie w Płocku
Płock to miasto w województwie mazowieckim ok 1,5 godziny od Warszawy i 1h od lotniska w Modlinie. Urzeka swoim geograficznym ułożeniem i nadwiślańskimi atrakcjami. W samym mieście znajduje się wiele hoteli spełniających funkcje wypoczynku dla klientów indywidualnych oraz klientów korporacyjnych. Ogromnym atutem miasta są atrakcje turystyczne, które mogą urozmaicić każde wydarzenie. Naszych gości zaprosić możemy między innymi do lokalnych muzeum (5 obiektów muzealnych). W jego wnętrzach spotkać można ekspozycje poświęconą sztuce secesji. Nasza uwaga głównie zwrócona została oczywiście ku eleganckim elementom scenograficznych, które są nieodłączną częścią eventów.
Odnaleźliśmy przepięknie grawerowane sztućce, charakterystyczną zastawę stołową oraz pięknie skomponowane wiązanki kwiatowe. Naszą radość wywołał widok gramofonu. Choć już dziś nie płyną z niego muzyczne tony, to my płynnym krokiem mogliśmy przechodzić kolejne sale obiektu.
Szczegóły:
???? Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu jest idealną lokalizacją do organizacji wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych. W obiekcie konferencyjnym możemy przyjąć nawet do 200 osób. Gospodarze udostępniają catering lub organizator może gościom zaoferować firmę zewnętrzną, na którą czekać będzie duża i dobrze wyposażona kuchnia. Standardowe nagłośnienie oraz oświetlenie również jest do dyspozycji klienta. W samym obiekcie znajduje się 10 pokoi o biznesowym standardzie. Dla większej liczby gości pokoje czekają w sąsiadującym Hotelu Skansen Conference & SPA. Niezwykłą atrakcją dla uczestników wydarzenia jest skansen, w którym goście w ciągu 1.5 godzinnego spaceru mogą poznać życie wiejskie i wszystkie związane z nim czynności.
Szczegóły dotyczące obiektu:

 
???? Hotel Skansen Conference & SPA
Jeśli szukasz dla swoich klientów obiektu, który łączy:
✅ nowoczesną salę konferencyjna na 100 osób z pełnym wyposażeniem
✅ obiekt serwujący catering dań tradycyjnych i premium
✅ wyjazd szkoleniowy z noclegiem ( 50 pokoi dla maksimum 100 osób)
✅ atrakcji w postaci basenu i SPA
✅ atrakcje turystyczne czyli Skansen Wsi Mazowieckiej
To Hotel Skansen, Conference & SPA jest idealny dla Twoich klientów.
Serdecznie polecamy:
 
Projekt realizowany w ramach promocji regionu mazowieckiego i współpracy z Departamentem Kultury, Promocji i Turystystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
Recent Posts