Nie odwołuję, zdigitalizuję

To misja która przyświeca branży eventowej, by w obecnej sytuacji nie odwoływać wydarzeń, a przenosić je 1:1 do świata wirtualnego. Transmisja live gali AD WO/MAN 2019, realizowana w dużym studio eventowym Digital Knowledge Village, pokazała, że wydarzenia w świecie cyfrowym spełniają swoją rolę.

Podczas gali zapewniliśmy uczestnikom niezapomniane multimedialne doznania przy jednoczesnej dynamice przekazu. Cyfrowa produkcja dopełniła scenariusz wydarzenia: profesjonalne nagłośnienie (8 mikrofonów + obsługa), wbudowane oświetlenie eventowo-studyjne, multimedialne scenografie, system projekcji (2 projektory FullHD) oraz 4-8 kamerowe projekcje full HD i 4K. Digital Knowledge Village zapewniło profesjonalną produkcję i dystrybucję sygnału multistream do 10 000 userów na żywo. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie widzieli transmisji, a chcieliby zobaczyć i poznać możliwości digitalizacji, zapraszamy do nagrania:

https://vimeo.com/403945598/eea7fc94e6

Digital Knowledge Village to digitalowy obiekt eventowy zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Puławskiej 457. Jego infrastruktura i doświadczony zespół oferuje pełną obsługę cyfrowych odpowiedników konferencji, szkoleń i warsztatów. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadzili webinary i transmisje online. Rezultat: prawie 3 tysiące realizacji w 19 krajach. Więcej informacji na stronie: http://digitalspace.pl/

Recent Posts