ModraSova

Modra Sova to grupa kreatywnych pasjonatów i profesjonalistów, która od 12 lat prowadzi warsztaty dla szkół, natomiast od 5 lat dla firm. Członkowie zespołu ModrejSovy wiedzą, że twórcze zajęcia rozwijają kreatywność, która drzemie w każdym z nas. Firma działa na terenie całej Polski. W trakcie warsztatów animatorzy pokazują wybrane techniki plastyczne i rękodzielnicze np. jak stworzyć kartki okolicznościowe, ozdoby świąteczne, obrazy, ceramikę, biżuterię i inne. Dzielą się pasją, inspirują do twórczego działania, integrują grupy, a przede wszystkim zapewniają świetną rozrywkę!

ModraSova daje gwarancję dobrej zabawy, która jest naturalną konsekwencją świetnie przygotowanych warsztatów kreatywnych! Warto ich poznać, aby przekonać się o profesjonalizmie i autentyczności. Od lat cieszą się pozytywnymi opiniami od klientów, którzy do nich w większości wracają. Ponad 150 zrealizowanych warsztatów dla firm i ponad 8000 dla szkół to tysiące zadowolonych osób.

Wartościowe, różnotematyczne warsztaty są dostępne zarówno w wersji tradycyjnej, jak i online. W swojej ofercie ModraSova ma również wyjątkowe zestawy „zrób to sam”. Wszystko po to, aby – bez względu na warunki – docierać do ludzi, którzy chcą pobudzać swoją kreatywność, doskonale się przy tym bawiąc.

ModraSova to olbrzymia doza kreatywnej zabawy.

Strona WWW: https://modrasova.pl/

Kontakt:

Warsztaty dla dorosłych

tel. 607 525 786

eventy@modrasova.pl

Warsztaty dla dzieci

tel. 881 350 524

warsztaty@modrasova.pl

Recent Posts