Meetings Week Poland 2016

„Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu
i skąd czerpać moc do działania”.

15 marzec 2016

Wierzymy, że o powodzeniu eventu decydują pasja i energia – zarówno te ukryte w koncepcji wydarzenia, jak i drzemiące w ludziach, którzy stoją za jego organizacją. Jesteśmy również przekonani, że to właśnie te cechy doskonale charakteryzują osoby predystynowane do pracy na polu event managementu. W połączeniu z siłą do przełamywania barier i pokonywania przeszkód stanowią idealną mieszankę cech, dzięki którym powstają doskonałe eventowe pomysły i wdrażane są w życie najlepsze realizacje.

Stowarzyszenie Branży Eventowej przygotowało specjalnie dla uczestników nowej edycji Meetings Week Poland dzień pod hasłem: „Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania”. Dzień z SBE dedykowany jest wszystkim bezpośrednio lub pośrednio związanym z branżą eventową, a także osobom, które aspirują do stania się jej częścią.

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu z niezwykłymi gośćmi, którzy swoją siłą i pasją udowadniają, że dla tych, którzy się w życiu nie poddają nic nie jest niemożliwe, a moc do działania każdy może odnaleźć w sobie. Moc, która w świecie event managementu jest motorem działania i niezbędnym czynnikiem każdego eventowego sukcesu.

Podczas spotkania dowiecie się, jak właściwie gospodarować energią życiową, jak budować swoją siłę i wyzwalać pasję do działania. Jak przerwać w świecie event managementu dzięki wewnętrznej mocy, która pozwala na to, by każdego dnia móc wykorzystać 100% swojego potencjału i profesjonalizmu w tym stawiającym każdego dnia wyjątkowe wyzwania zawodzie!

Już wkrótce odkryjemy dla Was tajniki całego programu dnia, na który już teraz serdecznie Was zapraszamy!

Wydarzenie: Meetings Week Poland 2016

Termin: 15 marzec 2016

Miejsce: EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Godzina: 09.00

Recent Posts

Leave a Comment