Mea Group w Klubie Agencji Eventowych

Warszawa, 26 czerwca 2018 r. – Agencja Mea Group jest nowym członkiem Klubu Agencji Eventowych, działającego przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR. Mea Group od lat mocno angażuje się w działania na rzecz branży eventowej, m.in. w Stowarzyszeniu Branży Eventowej. Przystąpienie agencji do KAE to kolejny krok w ramach integracji środowiska i wspierania inicjatyw, podnoszących standardy współpracy pomiędzy wszystkimi podmiotami kreującymi wydarzenia.

Misją Klubu Agencji Eventowych jest tworzenie organizacji funkcjonującej według jasno określonych standardów i zgodnie z wartościami zawartymi w Zbiorze Dobrych Praktyk. KAE promuje oraz upowszechnia najwyższe standardy eventowe na rynku. Zrzesza stabilne finansowo agencje, oferujące kompleksowe rozwiązania w obszarze event marketingu.

„W ramach komentarza do przyjęcia Mea Group do KAE pragnę wspomnieć, że członkostwo w Klubie to certyfikat gwarancji najwyższej jakości usług oraz bezpieczeństwa współpracy. Znalezienie się w gronie cenionych, mogących pochwalić się realizacjami dla wymagających klientów, wielokrotnie nagradzanych w konkursach branżowych agencji eventowych, traktujemy jako wyraz uznania dla Mea Group, całego zespołu agencji. Już teraz mogę obiecać, że będziemy aktywnym partnerem projektów Klubu oraz SKM SAR” – mówi Marta Chmielewska, Prezes Mea Group.

Klub Agencji Eventowych (KAE) powstał w 2012 r. przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR. W jego skład wchodzą wiodące agencje event marketingowe działające na polskim rynku. Priorytetem KAE jest prowadzenie i usprawnianie dialogu pomiędzy marketerami zainteresowanymi wsparciem z zakresu event marketingu a agencjami dostarczającymi takie usługi. Rolą Klubu jest również tworzenie i promowanie wysokich standardów i dobrych praktyk oraz edukacja rynku, w zakresie szeroko rozumianego event marketingu.

Mea Group – agencja eventowa, specjalizująca się w całościowym, angażującym zmysły kreowaniu wydarzeń. Za tworzenie i realizacje eventów odpowiada zespół, który tworzą osoby z bogatym doświadczeniem w takich obszarach jak kreacja, produkcja, projektowanie graficzne, incentive, czy PR.

Klienci agencji to firmy, które cenią sobie unikalne wydarzenia, pozwalające na wymianę wiedzy, doświadczenia i emocji, a równocześnie osiąganie założonych celów. Z organizowanych przez agencję eventów – jako jedynego narzędzia marketingowego, którym można oddziaływać na wszystkie zmysły – korzystają przedsiębiorstwa m.in. z branży farmaceutycznej, finansowej, motoryzacyjnej, FMCG oraz fashion i beauty.

Agencja jest też członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej, a jej prezes – Marta Chmielewska – pełni od 2014 r. również funkcję Prezesa Zarządu tej branżowej organizacji.

Więcej informacji:
www.meagroup.pl
https://www.facebook.com/MeaGroupAgencjaMarketinguZintegrowanego
https://www.instagram.com/meagroup_event360/

Recent Posts