Letnie pikniki – Orange Events

orange_events_1Zespól Orange Events po raz kolejny miał przyjemność zorganizowania cyklu pikników rodzinnych, w ramach współpracy z jednym ze swoich kluczowych klientów. W tym roku gościli w 11 polskich miastach: Wrocławiu, Kielcach, Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Toruniu, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Krakowie. W każdym z tych miejsc na wydarzeniu bawiło się ok. 500 osób – zarówno dzieci jak i dorosłych.

Orange Events zapewniło całościową oprawę wydarzenia, od pomysłu, projektu i produkcji zaproszeń, przez zaplanowanie atrakcji, konkursów i całej formuły pikniku, po znalezienie miejsca na realizację i nadzór nad jej przebiegiem. Uczestnicy pikników mogli skorzystać z przygotowanych stanowisk warsztatowych, zobaczyć wiele pokazów i wziąć udział w licznych konkurencjach. orange_events_2

Ciekawe i angażujące atrakcje cieszyły się ogromną popularnością. Świadczą o tym magiczne liczby, zebrane po wszystkich piknikach. Uczestnicy wykonali 3 300 sztuk ręcznie malowanych kubków, 2 090 lnianych worków, z których każdy zyskał nowy, niepowtarzalny design, stworzyli 660 niezwykłych zapachów w mobilnych manufakturach. Do zabaw i konkurencji zużyto 11 880 ml farb do ceramiki, 71 250 g proszków Holi, które na ubraniach, włosach i nagrodach pojechały z gośćmi pikników do domów, 8 200 sztuk zawieszek, z których każda stała się miłym prezentem i pamiątką, 1 067 arkuszy filcu, 3 520 kapsli, 3 300 kawałów plasteliny.

Podczas 66 godzin niezapomnianej, wspaniałej zabawy, dzięki magicznym zdolnościom Pani Clown, powstało 1 300 niezwykłych balonowych zwierzątek i gadżetów. 14 850 razy można było usłyszeć dźwięk uderzenia młotka, towarzyszący wbijaniu flag. Wykonano 18 480 wspólnych skoków na trampolinie, 297 razy ułożono MEGA JENGE i zrobiono 1 969 zdjęć w foto budce, a 25 587 razy odświeżono stronę www.pogoda.pl.

Wszystkie działania było nakierowane na dobrą zabawę, ale także na możliwość zaprezentowania oferty klienta. Dzięki niezwykłym pomysłom Orange Events, działaniom animatorów i zaangażowaniu uczestników, udało się stworzyć fantastyczną, rodzinną atmosferę i rozdać 4 950 nagród.

orange_events_kolory

Recent Posts