Konferencja EMEC

Miło nam jest zaprosić na kolejną edycję konferencji EMEC (European Meetings and Events Conference), organizowaną corocznie w różnych europejskich destynacjach przez stowarzyszenie MPI (Meeting Professionals International).

Już za niecałe 2 miesiące, 1 lutego 2015 r., rozpocznie się w Krakowie kolejna edycja konferencji EMEC (European Meetings and Events Conference), organizowanej corocznie w różnych europejskich destynacjach przez stowarzyszenie MPI (Meeting Professionals International). Będzie to najważniejsze dotychczas międzynarodowe wydarzenie branży spotkań w Polsce, gromadzące profesjonalistów nie tylko z Europy. Dzięki wysokiej jakości programowi edukacyjnemu, udział w konferencji EMEC stanowi niespotykaną możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Aby zwiększyć procent uczestnictwa lokalnych przedstawicieli, a jednocześnie mając na uwadze stosunkowo wysokie koszty udziału w konferencji, długo szukano optymalnego rozwiązania tej sytuacji. Dzięki negocjacjom prowadzonym przez MPI Poland Club oraz pozostałych współorganizatorów konferencji z Polski, została stworzona specjalna oferta, skierowana wyłącznie do przedstawicieli polskiej branży spotkań, jako gospodarza przyszłorocznej edycji, niedostępna dla osób z innych krajów.

Przedstawiona poniżej oferta jest przeznaczona zarówno do osób, które są członkami stowarzyszenia MPI (obejmuje zniżkowy udział w konferencji), jak i osób, które członkami nie są (obejmuje zniżkowy udział w konferencji oraz roczne członkowstwo).

Członkowie MPI z Polski:

Zniżkowa stawka: €300

Jak się zarejestrować: na stronie rejestracyjnej EMEC 2015, pod linkiem: ZAREJESTRUJ SIĘ, używając podczas rejestracji kodu: KRARP15.

Pakiet rejestracja + roczne członkostwo w MPI (dotyczy nowych członków):

Zniżkowa stawka: dla Planistów: €525  /  dla Dostawców €575

Jak się zarejestrować: poprzez bezpośredni link do aplikacji eventPower: ZAREJESTRUJ SIĘ. (UWAGA: Z osobami, które skorzystają z rejestracji poprzez eventPower, w styczniu skontaktuje się przedstawiciel MPI, w celu uzupełnienia danych oraz przekazania loginu, niezbędnego korzystania z dedykowanej aplikacji EMEC).

Jednocześnie informujemy, że ilość miejsc w zniżkowej cenie jest ograniczona i może ulec wcześniejszemu wyczerpaniu.

Aby uzyskać więcej szczegółów dotyczących oferty specjalnej, prosimy o kontakt na adres: wliszka@mpiweb.pl

Recent Posts

Leave a Comment