Jesień w SBE!

Stowarzyszenie Branży Eventowej – organizacja zrzeszająca agencje eventowe, podwykonawców eventów oraz lokalizacje i działająca na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz biznesowe, rozpoczyna nowy, jesienny sezon eventowy partnerstwami podczas ważnych wydarzeń branżowych i pozabranżowych. Prowadzone działania mają na celu docieranie z ofertą Stowarzyszenia i jego członków do szerokiego grona odbiorców, a także propagowanie podmiotów branżowych zrzeszonych w SBE w wybranych środowiskach biznesowych.

Pierwszym wydarzenie, w którym SBE weźmie udział jako partner, będzie rozpoczynający się 27 sierpnia br. Festiwal Inspiracji –wydarzenie, w którym główny nacisk kładziony jest na profesjonalizm, inspirację oraz dzielenie się wiedzą i narzędziami z konkretnych obszarów. SBE jako partner wydarzenia, będzie obecny podczas trzech dni Festiwalu, w którym wśród 20 mówców wystąpią m.in.: Jacek Walkiewicz, Ewa Foley, Piotr Cieszewski, Robert Krool, Sebastian Kotow, czy Łukasz Jakóbiak.

Festiwal Inspiracji, 27-29 sierpnia 2015 r., Teatr PALLADIUM, Warszawa, http://festiwalinspiracji.pl/

We wrześniu SBE wesprze w roli partnera wydarzenie branżowe – Festiwal Marketingu Druku & Opakowań, które łączy formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wystawcami będą firmy z szeroko pojętego rynku reklamy. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarni oraz pracownikom działów marketingu.

Festiwal Marketingu Druku & Opakowań, 9-10 września 2015 r., EXPO XXI Warszawa, http://www.festiwalmarketingu.pl/

W październiku SBE obecne będzie na Tourism & Events Expo, czyli I edycji biznesowych targów turystycznych, inspirowanych największym tego typu wydarzeniem – IBTM, które co roku odbywa się w Barcelonie. Tourism and Events Expo to przede wszystkim formuła B2B, gdzie wystawcy będą mogli zaprezentować swoją ofertę zarówno gościom z Polski, jak i zagranicy.

Tourism & Events Expo, 08-09 października 2015 r., Expo Arena, Ostróda, http://www.tourismpoland.pl/

W październiku Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprosi z kolei na własne wydarzenie, stworzone myślą o przedstawicielach polskiego rynku eventowego, zarówno w ramienia Zleceniodawców, jak i agencji, ich partnerów podwykonawczych oraz lokalizacji, czyli II edycję konferencji Event Biznes. Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się m.in.: Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska, prof. Rafał Ohme, Artur Łobanowski oraz Colja M. Dams. Na program konferencji złożą się cztery bloki tematyczne, zatytułowane kolejno: Zaangażowanie, emocje, doświadczenie; Skuteczność, mierzalność, budowanie zasięgu; Event jako skuteczne narzędzie – case study; Inspiracje, przyszłość, nowe technologie. W ramach każdego z bloków, uczestnicy konferencji otrzymają kompendium wiedzy dotyczącej skutecznego projektowania i realizacji eventów, ukierunkowanych na efektywność, budowanie zaangażowania oraz osiąganie marketingowych i biznesowych celów. Dowiedzą się także jak mierzyć ich skuteczność oraz gdzie szukać inspiracji i jak wykorzystywać nowe technologie. Eksperci, w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, zaprezentują nie tylko teoretyczne rozwiązania, ale podzielą się również cennymi studiami przypadków i wzorcowymi realizacjami.

Event Biznes, 27 października 2015 r., EXPO XXI Warszawa, http://eventbiznes.pl/

Recent Posts

Leave a Comment